PRIMUM PR realizuje jubileuszową edycję Konkursu GrandFront

Izba Wydawców Prasy powierzyła agencji PRIMUM Public Relations realizację dziesiątej jubileuszowej edycji Konkursu na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2011.

Organizowany już po raz dziesiąty Konkurs to najbardziej prestiżowe wydarzenie dla twórców grafiki prasowej w Polsce. Jest przestrzenią prezentacji najbardziej twórczych, pomysłowych i profesjonalnie przygotowanych okładek gazet i czasopism. Tegoroczny Konkurs ruszył 1 marca, a ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 22 maja 2012 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

Do zadań PRIMUM PR należy całość działań public relations związanych z Konkursem oraz koordynacja projektu, w tym prowadzenie Biura Konkursu oraz organizacja gali finałowej. To już szósta edycja Konkursu realizowana przez Agencję.

„Cieszymy się z tego, ze po raz kolejny możemy pracować przy tym prestiżowym projekcie. Decyzja Izby Wydawców Prasy o powierzeniu nam realizacji jego jubileuszowej edycji, to dowód uznania i zaufania, z którego jesteśmy bardzo dumni” – mówi Dariusz Zieliński, wiceprezes PRIMUM PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu