Przejdź do treści

Monday PR po raz drugi dla Stowarzyszenia „Nadzieja na Euro”

Agencja Monday PR po raz drugi zaangażowała się we wsparcie Stowarzyszenia „Nadzieja na Euro”, organizującego tegoroczne Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Europy Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej . W ramach współpracy agencja będzie odpowiadała za przygotowanie oraz realizację kompleksowej strategii komunikacji. Współpraca w ramach projektu ma charakter non-profit.

Efektem wspólnych działań Monday PR i Stowarzyszenia „Nadzieja na Euro” podczas zeszłorocznej edycji Mistrzostw była emisja ponad 30 relacji telewizyjnych z Mistrzostw, 40 relacji w ogólnopolskich stacjach radiowych oraz zadowolenie sponsorów i młodych piłkarzy biorących udział w zawodach. Z tego względu Stowarzyszenie po raz drugi zdecydowało się na nawiązanie współpracy z agencją.

Tegoroczne Mistrzostwa będą podzielone na dwa wydarzenia – Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy. Mistrzostwa Polski odbędą się 28 kwietnia i wezmą w nich udział dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych z całej Polski. Mistrzostwa Europy odbędą się w maju, spodziewana jest obecność kilkunastu drużyn z całej Europy.

Do zadań Monday PR należy przygotowanie strategii komunikacji, prowadzenie działań z zakresu media relations, zaangażowanie w akcję znanych artystów, a także komunikacja Mistrzostw w mediach społecznościowych. Współpraca w ramach projektu ma charakter non-profit.

Z ramienia Monday PR w projekt zaangażowany jest zespół w składzie: Ewa Mittelstaedt, Juliusz Jagiełło, Alicja Lesiakowska i Patrycja Polakiewicz-Sobczuk.