Jarmark Produktów Regionalnych w Magnolia Park

Od piątku, 30 marca, do niedzieli, 1 kwietnia 2012 roku w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu odbędzie się Jarmark Produktów Regionalnych, podczas którego klienci będą mogli spróbować oraz zakupić bardzo smaczne i zdrowe, naturalne produkty przygotowywane według starych receptur. Oprócz produktów żywnościowych na targach zaprezentowane zostanie również rękodzieło artystyczne.

W ramach Jarmarku Produktów Regionalnych w Magnolia Park działać będą 24 stoiska z wyrobami regionalnymi. Wśród artykułów żywnościowych znajdą się m.in. ekologiczne wyroby piekarniczo-cukiernicze, w tym chleby żytnie na zakwasie, wędliny firmy Wieś Polska, wędliny z Korycina, ekologiczne sery z Wojciny i okolic Korycina, piwo Łaskie oraz miody z pasieki pana Marka Kubraka. Pan Kubrak zaoferuje klientom Magnolia Park dodatkowo kit pszczeli, kosmetyki na bazie propolisu, wosku i miodu, a także preparaty lecznicze oparte na pyłku pszczelim, propolisie oraz mleczku pszczelim od sprawdzonych polskich producentów. Na targach pojawi się również akcent śródziemnomorski w postaci produktów greckich – oliwy z oliwek, pomidorów, oliwek, miodów, serów, kawy, wina, owoców i innych specjałów charakterystycznych dla tamtejszej kuchni. Dużą atrakcją z pewnością będą również artykuły dekoracyjne wykonywane ręcznie ze szkła w połączeniu z surowcami takimi jak metal czy kamienie, ręcznie malowane wyroby ceramiczne oraz różnorodne produkty z wikliny. Natomiast Pracownia Florystyczna Cortaderia zaoferuje odwiedzającym możliwość stworzenia swoich własnych kompozycji kwiatowych.

Ponadto w okresie trwania akcji w centrum handlowym będzie funkcjonowało Studio Targowe, gdzie konferansjer będzie prezentował walory smakowe i zdrowotne wybranych produktów żywnościowych, przeprowadzał wywiady z wystawcami na temat ich wyrobów, a także liczne konkursy z nagrodami w postaci produktów rękodzieła artystycznego czy wielkanocnych upominków ufundowanych przez wystawców.

„Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia do wzięcia udziału w naszym Jarmarku Produktów Regionalnych. To wyjątkowa okazja do skosztowania zdrowych produktów, których wspaniały smak i aromat przywodzą na myśl domowy zapiecek, a także do zapoznania się z oryginalną sztuką rękodzieła” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu