Przejdź do treści

Internorm w Łodzi

Największy producent okien w Europie poszerza swoją sieć sprzedaży. Do grona partnerów Internorm dołączyła firma Interokna z Łodzi. Dzięki temu łódzkie dołączyło do regionów, w których na własne oczy w salonie można przekonać się o jakości okien i drzwi Internorm.

Zapotrzebowanie na jakość

Region łódzki nie należy do najłatwiejszych, jeżeli chodzi o sprzedaż okien i drzwi. Podobnie jak w większości kraju podstawowym kryterium, które jest brane pod uwagę przez klientów jest cena. Jednak edukacja odnośnie energooszczędności i pasywności budynków i wynikającej z nich oszczędności w zużyciu energii doprowadziła do sytuacji, że jakość i parametry okien oraz wieloletnia gwarancja zaczynają przeważać nad dążeniem do osiągnięcia minimalnej ceny.

– Klienci, trafiając do salonu, nie są początkowo zainteresowani produktem tylko jego ceną. Jednak po bliższym zapoznaniu się z oknami i drzwiami, są dosłownie powaleni jakością – mówi Robert Olejniczak z Interokna

Internorm, w przeciwieństwie do wielu producentów funkcjonujących na polskim rynku, posiada stosowne certyfikaty i badania odnośnie wszystkich deklarowanych przez siebie współczynników. Dotyczy to parametrów energooszczędności, izolacyjności akustycznej czy klas odporności na włamanie.

Nowa jakość współpracy

Internorm to nie tylko najwyższej jakości okna i drzwi ale i sprawdzony na zachodzie Europy system organizacyjny, którego efektem jest korzyść przedsiębiorców, decydujących się na partnerstwo z Internorm.

Pierwszym ułatwieniem jest specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala na szybkie i bezproblemowe składanie zamówień.

– Internorm zapewnia czytelny program komputerowy. Nie ma najmniejszych problemów z zamówieniami i logistyką. Współpraca jest naprawdę łatwa, choć pewnego wysiłku wymaga zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą Internorm i możliwościami oprogramowania – dodaje Robert Olejniczak.

Internorm w Polsce zapewnia także ułatwiony start dla partnerów.

– Warszawska centrala wykazała się daleko idącą pomocą, chętnie w nas zainwestowała, oczywiście my również mieliśmy w tym udział. Ekspozytory, wyposażenie salonu, próbki produktów to wszystko dla Internorm jest bardzo ważne. Dlatego polecam współpracę z Internorm. Jest to marka przyszłości, która wyznacza kierunki rozwoju stolarki okiennej – mówi przedstawiciel Interokna.

Obecnie łódzki salon ma powierzchnię 200 m2 ale jego powierzchnia będzie się powiększać. Interokna zapewnia także własne ekipy montażowe, doskonale wyszkolone, i stosujące się do zasad ciepłego montażu, czyli takiego, który dopełnia właściwości okien.

Salon Interokna znajduje się przy ulicy Strykowskiej 133 w Łodzi.

www.interokna.pl

www.internorm.pl

www.okna-pasywne.pl