Warsaw Public Relations dla 7islands

Agencja Warsaw Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą 7islands – polskim touroperatorem specjalizującym się w wyjazdach wakacyjnych do Grecji i Hiszpanii.

W ramach umowy agencja Warsaw Public Relations przygotuje strategię komunikacyjną 7islands, będzie prowadziła biuro prasowe klienta i kontaktowała się w jego imieniu z mediami.

Ważnym elementem współpracy będzie aktywność w blogosferze oraz w mediach społecznościowych.

– Jesteśmy młodą marką z ogromnymi zasobami energii, zapałem, ale także z wiedzą merytoryczną wynikającą z kilkunastoletniego doświadczenia naszej kadry w branży turystycznej. My jesteśmy ekspertami od wakacji, w kwestii promocji oddaliśmy się w ręce właściwych specjalistów – komentuje Radosław Mazur, dyrektor sprzedaży 7islands.

Według Tomasza Kamyka, właściciela Warsaw Public Relations marka 7islands ma olbrzymi potencjał rozwojowy.

– Siła 7islands leży nie tylko w jej ciekawej ofercie i doświadczeniu osób nią zarządzających, ale także w ich ogromnej świadomości marketingowej. Firma otwarta jest na realizację niestandardowych projektów, chętnie podąża za najnowszymi trendami w komunikacji, a wręcz je wyznacza. Niebawem ruszy innowacyjny w branży turystycznej projekt 7islands w blogosferze – mówi Kamyk.

Klient został pozyskany w drodze działań new business, umowa została podpisana na okres 1 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu