Najlepsze promocje z Carrefour w telefonie

Promocje z gazetki sklepu Carrefour dopasowują się do listy zakupów w telefonie. Ofertę w wygodny sposób można przeglądać w aplikacji Listonic.

Oferty promocyjne ze sklepu docierają do konsumentów nowym kanałem. Promocje pokazują się bezpośrednio przy przedmiotach na liście zakupów. Jeśli na liście użytkownika Listonic znajdą się produkty, które Carrefour oferuje w okazyjnych cenach, aplikacja pokaże odpowiednie informacje. Co więcej, pełną ofertę sklepu można przeglądać w telefonie komórkowym, promocyjne produkty podzielone są na kategorie odpowiadające ułożeniu produktów na sklepowych półkach.

Z aplikacji Listonic korzysta już ponad 160 tysięcy osób, głównie dobrze zarabiających z dużych miast, w wieku 25-34 lata. Dzięki współpracy Listonic i Carrefour najlepsze promocje sklepu docierają do nowych odbiorców, którzy na ogół nie przeglądają gazetek z promocjami. Oferta promocyjna prezentowana jest w przystępnej formie, dopasowanej do mobilnego kanału komunikacji oraz wymagań grupy docelowej.

Nowością jest możliwość przeglądania tylko wybranych kategorii produktów a nie całej gazetki promocyjnej. Na stronie internetowej http://www.listonic.com/gazetki/index internauci mogą wyszukać tylko te kategorie, którymi rzeczywiście są zainteresowani.

Carrefour prezentuje ofertę w aplikacji Listonic wraz ze sklepami Real i Delikatesami Alma

Film przedstawiający działanie opisywanego mechanizmu: http://www.youtube.com/watch?v=Phskui-ycro

Oraz opis: jak to działa: http://blog.listonic.pl/instrukcje-faq/

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu