INVISIO dla Kopalni Soli w Wieliczce

Zabytkowa Kopalnia Soli „Wieliczka” podjęła współpracę z INVISIO Sp. z o.o. Agencja była odpowiedzialna za przygotowanie i przeprowadzenie kampanii SEM oraz kampanii remarketingowej.

Spółka INVISIO, specjalizująca się w usługach z zakresu promocji oraz reklamy w wyszukiwarkach internetowych, we współpracy z agencją interaktywną Postive Power Sp. z o.o. przygotowała i przeprowadziła kampanię dla Kopalni Soli w Wieliczce. INVISIO odpowiedzialne było za przygotowanie i obsługę kampanii linków sponsorowanych oraz kampanię remarketingową, optymalizację, a także analizę wyników przeprowadzanych działań.

-To dla nas niezmierne ważne, że na nasze usługi zdecydował się tak znaczący i dobrze rozpoznawalny w Polsce Klient. – mówi Magdalena Cygan, Account Manager w agencji INVISIO – Udało się nam osiągnąć założone cele i możemy być dumni z wyników naszej pracy.

Kampania została przeprowadzona w okresie ferii zimowych we wszystkich województwach, a jej głównym celem było zachęcenie turystów do zwiedzenia kopalni i skorzystania z nowych atrakcji oferowanych w trakcie ferii. Za kreację oraz nadzór nad kampanią odpowiadała agencja Positive Power.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu