Guuli.pl w pierwszej trójce startupów miesiąca

Guuli.pl – pierwszy internetowy, multipartnerski projekt o najszerszym zasięgu – został wyróżniony w plebiscycie startupów, organizowanym przez portal MamBiznes.pl. Jury złożone ze specjalistów z firm inwestujących w startupy oceniało nominowane serwisy pod względem pomysłu, modelu biznesowego, wykonania i grafiki. W finalnym zestawieniu dziesięciu firm Guuli.pl zadebiutował na liście na trzecim miejscu.

W zestawieniu pod uwagę brano projekty wytypowane przez redakcje portali MamBiznes.pl i Bankier.pl. Eksperci przyznawali od 1 do 10 punktów w każdej z czterech kategorii, a łączna ocena była wyliczana na podstawie średniej ważonej. Specjaliści docenili pomysł oraz model biznesowy Guuli.pl, przyznając programowi wysokie noty.

„Od początku wierzyliśmy w sukces Guuli.pl, więc bardzo cieszy nas to wyróżnienie. Tym większy powód do radości sprawił nam fakt, że zostaliśmy docenieni przez grono ekspertów, znających rynek startupów. Czujemy jednak pewien niedosyt, co z całą pewnością przełoży się na wzrost konkurencyjności naszej oferty i dynamiczny rozwój programu.” – mówi Wojciech Korabiewski, założyciel Guuli.pl.

Oprócz szeroko zakrojonych planów rozwojowych, Guuli.pl będzie 15 czerwca 2012 świętować pierwsze urodziny. Przez niespełna rok funkcjonowania na rynku, Guuli.pl zdobyło uznanie nie tylko ekspertów i partnerów biznesowych, ale i indywidualnych użytkowników. Doceniają oni kompleksowość oferty oraz dostęp do ciekawych treści. Partnerzy natomiast w bardzo łatwy sposób mogą zbudować dobre relacje z potencjalnym klientem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu