DigitalMR powołuje Piotra Idzika na stanowisko Country Director dla Polski

DigitalMR, firma specjalizująca się w zakresie badań dotyczących social media, powołała Piotra Idzika na stanowisko Country Director dla Polski. Do jego zadań będzie należeć rozwijanie relacji z klientami oraz działalność polegająca na prezentowaniu, a także zachęcaniu potencjalnych klientów do skorzystania z bogatej oferty badawczej DigitalMR – zarówno na polskim rynku, jak i na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Piotr rozpoczął pracę na swoim nowym stanowisku 1 lutego.

Od czasu powstania firmy w sierpniu 2010 roku, DigitalMR rozwinęło zestaw narzędzi oraz technik służących badaniu social media. Aktualnie istnieje konieczność rozwijania pogłębionych relacji z klientami, co umożliwi im czerpanie pełniejszej wartości z prowadzonych dla nich programów badawczych.

Zasięg obowiązków Piotra obejmuje Centralną oraz Wschodnią Europę, natomiast on sam będzie pracował w Polsce oraz składał raporty bezpośrednio do Michalisa Michaela pełniącego funkcję Grupowego Dyrektora Zarządzającego. Komentując decyzję o powołaniu Piotra, Michael powiedział: “Mając już okazję pracowania z Piotrem wiem, że reprezentuje on kluczowe wartości DigitalMR: młodość, energię, optymizm, kreatywność, bycie człowiekiem czynu! Doskonale nadaje się na to stanowisko, a czas jest dla nas odpowiedni, aby oficjalnie ugruntować naszą obecność w Polsce oraz aby sprostać wymaganiom klientów dotyczącym naszych usług.”

Piotr ma ponad 6 lat doświadczeń związanych z branżą badań rynkowych, które zdobywał z takimi firmami, jak MASMI, GFK Ukraine i TNS OBOP. Komentując swoją nową rolę stwierdził „Jestem jak najbardziej chętny i podekscytowany możliwością dołączenia do zespołu DigitalMR na tym nowym stanowisku. Jako że polski rynek oraz, szerzej, rynki Europy Centralnej i Wschodniej, doświadczają tych samych wyzwań jako bardziej rozwinięte rynki, eksperci od marketingu poszukują bardziej opłacalnych rozwiązań, które równocześnie dadzą pogłębione rozumienie potrzeb klienta. Z niecierpliwością oczekuję momentu sprostania tym potrzebom poprzez zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań DigitalMR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu