Wypróbuj KINECT w Vobis

Nowoczesny sensor ruchowy dla konsoli Xbox 360 to rewolucja w obsłudze gier oraz sposób na niespotykaną wcześniej interakcje i dynamikę rozgrywki. Teraz można go wygodnie przetestować w nowej akcji promocyjnej Vobis Digital.

Jej zasady są niezwykle proste: kup, wypróbuj i ewentualnie zwróć bez żadnych zobowiązań. Jazda próbna może potrwać maksymalnie 14 dni. W zestawie z sensorem znajdziemy również grę KINECT Adventures! Jest to pakiet 20 ekscytujących przygodowych rozgrywek, sterowanych całym ciałem, które odbywają się w bardzo egzotycznych miejscach.

KINECT został wprowadzony do sprzedaży pod koniec 2010 roku i niedługo potem został uhonorowany przez słynną Księgę Rekordów Guinnessa jako „najszybciej sprzedające się urządzenie elektroniki konsumenckiej”. Uznanie milionów graczy zdobył dzięki przeniesieniu wirtualnych rozgrywek na całkiem nowy poziom. Sterowanie konsolą, postaciami z gier i interakcja za pomocą ruchów całego ciała bez konieczności używania tradycyjnego pada, bardzowpływa na dynamikę i atrakcyjność zabawy z konsolą Xbox 360. Szczególnie, że można grać w parach, urządzając np. emocjonujące rodzinne turnieje, a do dyspozycji jest już kilkadziesiąt różnorodnych gier wspierających KINECT. Więcej informacji znajdziemy tutaj.

Cena promocyjnego zestawu: 499 zł. Próbnego zakupu można dokonać do 25 marca b.r.

Więcejprzydatnych informacji o całej akcji znajduje się na specjalnej stronie internetowej.Można wziąć w niej udział za pośrednictwem sklepu internetowego Vobis.pl albo jednego z salonów sieci VobisDigital.Ich kompletna lista jest dostępna tutaj.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu