Przejdź do treści

W Tesco smak łowi Makłowicz

Dobra kuchnia nie musi być trudna ani droga. Zwłaszcza, jeśli połączymy dobre składniki, oryginalne przepisy i sprawnie podzielimy role w kuchni. A tam za produkty odpowiada Tesco, natomiast za przepisy – sam Robert Makłowicz. Tuż przed Wielkanocą, znany podróżnik i miłośnik kuchni wraz z siecią sklepów zachęcają do wspólnego gotowania.

Makłowicz, niekwestionowany ekspert i znawca dobrej kuchni przez najbliższe miesiące będzie przybliżał klientom Tesco tajniki gotowania ze smakiem. „Od wielu lat przekonuję Polaków, że kuchnia to radość gotowania, smakowania i eksperymentowania. Prawdziwie dobra kuchnia to odrobina serca i pomysłowości, sprawdzone przepisy i dobre produkty” – mówi Robert Makłowicz. „A wysokiej jakości produkty znajdziemy choćby w lokalnym supermarkecie” ­– dodaje.

Robert Makłowicz wybrał kilkadziesiąt produktów marki Tesco, z których będzie korzystał regularnie w swoich przepisach. Te obejrzymy na stronie internetowej Tesco i w sklepach sieci w całej Polsce. „Łatwy dostęp do produktów i oryginalne propozycje kulinarne Makłowicza, to dla wielu wystarczająca zachętą do spędzenia wolnego czasu w kuchni” – mówi Michał Sikora z biura prasowego Tesco.

Internetowe spoty Tesco nie będą zwykłymi przepisami, ale prawdziwą szkołą gotowania pod okiem kulinarnego eksperta. Co miesiąc poznamy 10 oryginalnych, ale równocześnie nietrudnych w wykonaniu propozycji. Na stronie tesco.pl dowiemy się więcej o wybranych produktach – o ich pochodzeniu czy unikalnych właściwościach. Bo zapewne nie każdy wie, że z najlepszego oleju słonecznikowego słyną Węgrzy, a pakowane w atmosferze ochronnej mięso jest równie dobre, co to sprzedawane luzem.

Współpracę Tesco z Robertem Makłowiczem zapowiadają spoty telewizyjne. Tu po raz pierwszy do grona animowanych postaci – Ekspertów Tesco – dołącza ekspert z krwi i kości, który potrafi zaskoczyć. Jeżeli chcesz zobaczyć, jak Robert Makłowicz wjeżdża do kuchni na białym jednorożcu, odwiedź profil Eksperci Tesco na portalu Facebook (facebook.com/Eksperci.Tesco) lub kliknij na poniższy link: http://www.youtube.com/watch?v=beEsn2x-oRg. Tesco zapewnia, że w kolejnych miesiącach nie zabraknie okazji do wspólnego gotowania – podczas wizyt w sklepach, czy w czasie internetowych konkursów na najlepsze dania z Robertem Makłowiczem w roli jurora.