Przejdź do treści

PR consultants rozpoczęło współpracę z Popler

Relacje z mediami i partnerami biznesowymi Popler poprowadzi PR consultants. Popler to innowacyjne rozwiązanie w zakresie bezprzewodowej transmisji wideo do Internetu. Umożliwia nadawanie na żywo z dowolnego miejsca za pomocą kamer internetowych, telefonów komórkowych, a także profesjonalnego sprzętu nagrywającego.

Do zadań PR consultants należy doradztwo w zakresie komunikacji zewnętrznej, relacje z mediami oraz wsparcie komunikacji marketingowej.

Popler to innowacyjne polskie rozwiązanie, które zapewnia całkowitą swobodę transmisji wideo, wykorzystując sygnał telefonii komórkowej. Umożliwia wysokiej jakości transmisje na żywo do Internetu zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym przeprowadzać relacje z różnego rodzaju wydarzeń, seminariów czy konferencji. Transmisje można prezentować w czasie rzeczywistym na portalu popler.tv, Facebook’u lub dowolnej stronie internetowej. Po emisji zostają automatycznie zamienione w nagrania, które można odtwarzać później. Streaming odbywa się przy użyciu kamery, telefonu komórkowego, kamerki internetowej lub za pomocą Popler Streamgate i Popler Modem, czyli profesjonalnych urządzeń umożliwiających, po podłączeniu kamery, transmisję na żywo w jakości telewizyjnej.

Popler powstał w drugiej połowie 2010 roku. Głównym inwestorem firmy jest Jacek Kawalec – współtwórca Wirtualnej Polski. Wśród wydarzeń transmitowanych na żywo przy użyciu Poplera były już m.in. protesty przeciwko podpisaniu ACTA, konkurs Miss Polonia, Kultura 2.0., zawody Verva Street Racing, wieczory wyborcze czy konferencja prasowa portalu NaTemat.pl, prowadzonego przez Tomasza Lisa.