Centrum Handlowe Osowa wzbogaca ofertę dla dzieci

W gdańskim Centrum Handlowym Osowa został otwarty plac zabaw dla dzieci „U misia”. Jest on w pełni bezpieczny oraz dostosowany do potrzeb i oczekiwań maluchów od 3 roku życia. Nowa atrakcja czynna jest od początku marca w godzinach otwarcia galerii.

Plac zabaw „U misia” zbudowany jest w kształcie statku pirackiego. Oferuje dzieciom szereg atrakcji: basen pełen kolorowych kulek, tor z przeszkodami, pociąg oraz bujaczki. Prawdziwą gratką dla najmłodszych jest domek Kubusia Puchatka, który swoją kolorystyką i wyglądem nawiązuje do słynnej bajki. Ponadto, dla dzieci, które lubią zajęcia plastyczne przygotowano tematyczne kolorowanki. Podczas pobytu na placu zabaw, dziećmi opiekuje się wykwalifikowany personel, który czuwa nad ich bezpieczeństwem oraz dobrym samopoczuciem.

„Po sukcesie placu zabaw dla dzieci z jeżdżącymi pluszowymi zwierzakami Kizzy Animals, zdecydowaliśmy się na kolejną tego typu inwestycję. Nowa atrakcja to doskonała rozrywka dla wszystkich maluchów. To także duże ułatwienie dla rodziców, którzy mogą zostawić dzieci na placu zabaw pod opieką personelu i sami spokojnie udać się na zakupy w naszym centrum handlowym” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nowy plac zabaw „U misia” znajduje się vis à vis sklepów Rossmann oraz Duka. Zajmuje powierzchnię 66m2.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu