20. jubileusz Radia WAWA już 3 kwietnia w klubie „Platinium”

Już wkrótce Radio WAWA będzie hucznie świętować okrągłą rocznicę istnienia stacji wraz ze swoimi słuchaczami i gwiazdami polskiej sceny muzycznej. 3 kwietnia w trakcie urodzinowego wieczoru na scenie klubu „Platinium” wystąpią trzy polskie zespoły – Wilki, Feel i Manchester. Zaproszenia na imprezę można wygrywać w specjalnym konkursie antenowym, który potrwa do końca marca.

Aby zdobyć wejściówki na jubileusz Radia WAWA wystarczy wziąć udział w tworzeniu

Listy 100 największych polskich przebojów, emitowanych przez ostatnich 20 lat na antenie stacji. Na stronie internetowej Radia WAWA jest już dostępna lista utworów, na które można oddać swój głos i atrakcyjnie uzasadnić swój wybór – zwycięzcy najlepszych argumentacji zostaną nagrodzeni. Konkurs potrwa do 30 marca br. Tego dnia lista największych polskich hitów na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, jaka powstanie w wyniku głosowania słuchaczy, zostanie zaprezentowana w całości na antenie Radia WAWA. Pula nagród obejmuje specjalne wydawnictwa płytowe, atrakcyjne gadżety oraz czteroosobowe zaproszenia na dwudzieste urodziny Radia, które odbędą się w warszawskim klubie „Platinium” już 3 kwietnia o godz. 20.00.

Okrągły jubileusz poprowadzą prezenterzy Radia WAWA – Monika Tarka i Robert Kilen.

W programie imprezy nie zabraknie atrakcji, przede wszystkim muzycznych. Gości bawić będzie ekipa Radia WAWA i znani polscy wykonawcy – zespoły Wilki, Feel, Manchester oraz Marcin Kindla w duecie z Doniem. Po godz. 24.00 największe polskie przeboje będzie miksował dla gości DJ Adamus.

Urodzinowej akcji Radia WAWA towarzyszy miesięczna kampania promocyjna na antenie stacji, na łamach prasy (Newsweek, Gazeta Wyborcza, Gala, Logo, Claudia, Flesz i Moje Gotowanie) i w Internecie (Onet.pl, Wp.pl, Radiowawa.pl – specjalna podstrona, dedykowana konkursowi – oraz profil stacji na Facebooku). Za działania promocyjne odpowiada Grupa Radiowa Time.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu