Nowe Trendy Wiosna 2012

W dniu 24 marca Galeria Handlowa Madison zaprasza na imprezę Nowe Trendy Wiosna 2012, podczas której zaprezentowane zostaną nie tylko najnowsze wiosenne trendy w modzie, ale także dotyczące fryzur i makijażu.

W pokazach mody udział wezmą sklepy: Camel Active, Lara Fabio, Taranko, Grey Wolf, Big Star, Vero Moda, New Yorker, Triumph, Wittchen, Yes, CCC, Quazi, Kazar. Swoje wiosenne kolekcje dla dzieci zaprezentują sklepy Wójcik i 5-10-15.

1 Galeria Handlowa Madison, galeria Madison, GH Madison, Madison, Madison Gdańsk, Madison Nowe Trendy, Monika Trzcińska, Nowe Trendy, Nowe Trendy WiosnaPokazom mody będą towarzyszyły porady i konsultacje stylistki, która doradzi paniom jakie wiosenne trendy, kolory i kroje pasują do każdej sylwetki. Ubrania, które nam się nieco opatrzyły, będzie można – pod wprawnym okiem stylistki – przerobić i ozdobić, tak by lepiej wpisywały się w najnowsze wiosenne trendy. Natomiast ubraniami, których już nie nosimy, albo nam się znudziły, będzie można wymienić się z innymi paniami w ramach akcji SWAP. Spotkania SWAP, czyli takie podczas których bezpłatnie wymieniamy się z innymi uczestniczkami nienoszonymi już rzeczami, stają się coraz bardziej popularne wśród blogerek, szafiarek i fashionistek.

Profesjonaliści będą także uczyć panie różnych przydatnych tricków, np. jak zdrowo się odżywiać albo jak z gracją poruszać się w butach na wysokich obcasach.

Pokazy fitness przygotuje klub Gymnasion, a o porady z zakresu makijażu i pielęgnacji zadbają salony Camille Albane, Naturhouse, Yves Rocher i Douglas. Nagrody w postaci zestawów kosmetyków przygotował sklep Ziaja, natomiast vouchery na zabiegi kosmetyczne lub z zakresu medycyny estetycznej ufundowała renomowana Klinika Invicta Anti-Aging.

Wszystkie modowe pokazy i zabawy upłyną w gorących rytmach latino, w wykonaniu zespołu Cafe Y Son.

Galeria Handlowa Madison znajduje się w samym centrum Gdańska. Jest dogodnie zlokalizowana, w bezpośredniej bliskości Dworca Głównego PKP i dużego śródmiejskiego węzła komunikacyjnego. Liczy ponad 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych, które zostały dobrane do potrzeb i oczekiwań gdańszczan. Galeria mieści także delikatesy spożywcze Bomi, wygodnie skomunikowane z podziemnym parkingiem oraz klub sportowy Gymnasion. Na 3. piętrze galerii znajduje się Centrum Medyczne z gabinetami prywatnych lekarzy, jak i przychodnią Invicta.

Przygotowała

Monika Trzcińska
Dyrektor Marketingu

Galeria Handlowa Madison
Javin Investments Sp. z o.o. – Zarządca Obiektu
ul. Gnilna 2, 80-847 Gdańsk
tel. +48 58 766 75 30
fax  +48 58 766 75 25
mtrzcinska@madison.gda.pl
www.madison.gda.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu