MyDeal.pl i Fundacja Dzieci Niczyje po raz drugi pomogą dzieciom

Od dziś w sekcji „Pomagam” serwisu zakupów grupowych MyDeal.pl można nabyć wyjątkowe albumy „Twoje życie, Twój głos” z fotografiami Lidii Popiel i rozmowami ze słynnymi Polkami. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje, pomagającej krzywdzonym dzieciom. To już druga oferta charytatywna MyDeal.pl przygotowana z FDN.

Fundacja Dzieci Niczyje koncentruje się w swoich działaniach przede wszystkim na ochronie najmłodszych przed krzywdzeniem, a także na zminimalizowaniu konsekwencji, jakie niesie ze sobą doświadczenie przemocy. Zadaniem Fundacji jest również wspieranie rodziców w ich trudnej i odpowiedzialnej roli – aby dzieci mogły od nich dostać jak najlepszą opiekę i wychowanie.

Teraz także użytkownicy MyDeal.pl w symboliczny sposób mogą pomóc Fundacji w ochronie najmłodszych i ich praw – kupując wyjątkowy album „Twoje życie, Twój głos”.

– To już druga wspólna akcja z Fundacją Dzieci Niczyje – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Sukces każdej oferty charytatywnej utwierdza nas w przekonaniu, że jest to niezwykle istotna część działalności naszego serwisu. Nasi użytkownicy bardzo chętnie angażują się w każdą akcję w ramach sekcji „Pomagam”, a my cieszymy się, mogąc wesprzeć Organizacje Pożytku Publicznego.

W projekt „Twoje życie, Twój głos” zaangażowały się najbardziej znane Polki – kobiety biznesu, sztuki, mediów oraz sportu. Ponad 30 kobiet opowiedziało o swoich ważnych decyzjach życiowych, o miłości, przyjaźni, o tym co jest w życiu cenne, z czego się cieszą i o czym marzą. Magda Mazur i Paulina Młynarska-Moritz rozmawiały m.in. z Kayah, Bożeną Batycką, Teresą Lipowską, Anną Ibisz, Dorotą Wellman, Kazimierą Szczuką, Natalią Kukulską, Magdą Gessler. Wszystkie spotkania zostały udokumentowane na czarno-białych fotografiach Lidii Popiel.

Tak, jak w przypadku innych ofert charytatywnych w sekcji „Pomagam” serwis MyDeal.pl zrezygnował z wynagrodzenia za przygotowanie i emisję oferty, a całość środków zostanie przekazana na rzecz Partnera serwisu, Fundacji Dzieci Niczyje.

Oferta na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje będzie dostępna do końca marca na stronie:

https://www.mydeal.pl/deals_show.php?id=6912

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu