Moc inspirujących idei po raz trzeci w Warszawie

Już 22 marca br. odbędzie się trzecia edycja TEDxWarsaw. Spotkanie zostanie zorganizowane w Multikinie Złote Tarasy, a dzięki transmisji online będzie mógł w nim wziąć udział każdy chętny. Innowacyjne pomysły, nowe technologie, otwarty przepływ wiedzy, to tylko niektóre zagadnienia, które zostaną poruszone w wystąpieniach podczas tegorocznej edycji TEDxWarsaw. Znana jest już pełna lista prelegentów.

TEDx to interdyscyplinarne spotkania organizowane pod marką TED, które prezentują wystąpienia ludzi, których życie i dokonania cechuje pasja, innowacyjność i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej analizy i dyskusji na temat przedstawianych zagadnień oraz nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Spotkania TEDx odbywają się na całym świecie i wszędzie posiadają tą samą wyjątkową formułę skondensowanej, inspirującej prezentacji, nie przekraczającej długości 18 minut.

„Tegoroczna edycja TEDxWarsaw odbywa się pod hasłem Inspire to be inspired i według takiego właśnie klucza staraliśmy się dobrać prelegentów, którzy zaprezentują swoje długo szlifowane wystąpienia przed publicznością w Warszawie i widzami online” – mówi Małgorzata Minta, rzecznik prasowy oraz jeden z organizatorów TEDxWarsaw 2012.

Znana jest już lista 22 prelegentów TEDxWarsaw 2012 wśród, których znaleźli się m.in. alpinistka Anna Lichota, dziennikarka Karolina Sulej, nauczyciel i trener Jaimie Keddie, Naczelny Rabin Polski Michael Schudrich, perkusista i socjolog Kuba Pogorzelski, pisarz i grafik Pepe Cabana Kojachi, założycielka serwisu Gastronauci.pl Ola Lazar, wynalazca Tom Bielling i podróżnik Brien Barnett. Pełna lista prelegentów dostępna jest na stronie www.tedxwarsaw.com/speakers. Wystąpienia zostały podzielone na cztery sesje tematyczne, z których dwie odbędą się w języku polskim, a dwie w angielskim.

Obecnie rejestracja na wydarzenie jest już zamknięta, jednak wszyscy zainteresowani śledzeniem TEDxWarsaw 2012 na żywo będą mogli oglądać transmisję kompletu wystąpień w internecie. Po zakończeniu konferencji materiały wideo zostaną również na stałe udostępnione w sieci.

Organizację TEDxWarsaw 2012 wspierają firmy UPC Biznes, Microsoft, jPalio i Audioteka.pl. Patronami medialnymi są MaleMEN, Magazyn Coaching i serwisy next.gazeta.pl i media2.pl. Partnerami wydarzenia są Multikino, Kampier Paper, Hakus Printers, EM LAB, StreamOnLine, Confected, POL-MAK, British Council oraz grupa marketingowa WALK.

Więcej informacji na temat TEDxWarsaw 2012 można znaleźć na stronie www.tedxwarsaw.com oraz portalach społecznościowych Facebook i Twitter.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu