Przejdź do treści

Coraz więcej fachowców

Kilkanaście ekip montażowych z Kujaw i Pomorza zakwalifikowane zostało do turnieju Mistrzów Montażu w Bydgoszczy. Po sprawdzianie teoretycznym do weryfikacji umiejętności praktycznych przystąpi ostatecznie 12 najlepszych ekip.

Jest szansa, że od kwietnia do 4 Mistrzów Montażu, którzy już dzisiaj działają w Inowrocławiu dołączy 20 kolejnych, funkcjonujących wokół Bydgoszczy i Torunia. Zgłosiły się nawet ekipy z Trójmiasta, więc jest i tam działać będzie wkrótce więcej fachowców o zweryfikowanych umiejętnościach. Turniej montażowy odbędzie się podczas targów Gryf-Bud w hali Zawiszy w piątek i sobotę (23-24 marca) w godzinach 10.00-15.00. Każdy uczestnik targów Gryf-Bud będzie miał okazję na żywo obserwować, jak powinno się wykonywać montaż okien w warstwie ocieplenia muru.

W sobotę natomiast w samo południe rozpocznie się seminarium montażowe, na którym eksperci Zrzeszenia Montażystów powiedzą o zasadach montażu okien, o kosztach montażu warstwowego oraz sposobach prowadzenia działalności montażowej.

Niedziela w Bydgoszczy to dzień warsztatowy przeznaczony na doradztwo dla inwestorów indywidualnych i zarządców budynków. Jeżeli zechcą się dowiedzieć, jak wymienić okno, poddać je termorenowacji, czy wyregulować okucia lub zabezpieczyć przed włamaniem – czekają na nich specjaliści z firm partnerskich Warsztatów: Selena SA (piany i silikony), GU Polska i Roto (okucia) oraz VBH Polska (mocowania i uszczelnienia). Dla inwestorów zainteresowanych po prostu samymi oknami dostępni będą również doradcy z firmy Mecenasa Mistrzów Montażu – bytowskiego Drutexu.

Zapraszamy do Bydgoszczy.

Więcej na www.montaze.info.pl