Paweł Wierzbicki ASE EI Business Managerem w firmie Schindler Polska

Karierę rozpoczął na stanowisku inżyniera konsultanta w szwajcarskiej firmie zajmującej się elektronarzędziami oraz systemami zamocowań. Podjęte działania, tj. wprowadzenie nowego systemu techniki kotwienia, przyniosły w krótkim czasie znaczący udział w przychodach, a dodatkowo pozwoliły na wzrost udziałów w rynku. Po roku objął stanowisko kierownika produktu.

Wierzbicki z firmą Schindler Polska Sp. z o.o. związany jest od 2005 roku. Początkowo pracował na stanowisku kierownika projektu. Po niespełna trzech miesiącach pracy powierzono mu stanowisko szefa Działu Serwisu i Modernizacji w regionie warszawskim.

W 2007 roku awansował na szefa serwisu na całą Polskę. Zaś w 2008 roku piastował już stanowisko dyrektora ds. serwisu i został powołany na prokurenta firmy. Warto dodać, że był najmłodszym w firmie menagerem na tym stanowisku. W międzyczasie ukończył studia podyplomowe na kierunku Psychologia biznesu dla menedżerów, dzięki czemu nabył umiejętność motywowania swojego zespołu i budowania relacji z klientami.

W 2012 roku awansowany na stanowisko ASE EI Business Managera, gdzie odpowiedzialny jest za koordynację działań w zakresie serwisu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Akademia im. Leona Koźmińskiego w Warszawie (2008 – 2009)

  • Kierunek: Psychologia biznesu dla menedżerów

Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Warszawie (2001 – 2004)

  • Kierunek: Marketing i Zarządzanie (uzupełniające studia magisterskie).

Politechnika Warszawska (1996 – 2001)

  • Kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn (studia inżynierskie)
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu