Energia płynie z Egoo

14 marca w Klubie Platinium odbyła się się premiera nowego napoju energetycznego EGOO, a także pierwszy etap eliminacji konkursu „The Hottest Girl in Poland by Egoo”. Organizatorem imprezy był Jakub K. Kozioł (JKK), twórca i założyciel marki Blow.

Poprowadziła ją znana prezenterka telewizyjna Agnieszka Szulim. Tego wieczoru czekało wiele atrakcji, m. in. występ zagranicznej gwiazdy Amandy Wilson z duetem Kalwi &Remi a także Global Deejays. Tego wieczoru świętowaliśmy też 25 urodziny organizatora.

Ta noc z pewnością należała do najgorętszych w mieście. Wszystko za sprawą pięknych kobiet, które w połączeniu z napojem energetycznym Egoo stworzyły nieziemską mieszankę wybuchową. Spośród 12 dziewczyn z całej Polski goście wybrali te 4 najgorętsze. O opinię poproszone zostało też specjalnie dobrane jury konkursu „The Hottest Girl in Poland by Egoo”.

Słodki smak truskawki i maliny, najgorętsze kobiety z całej Polski i najlepsi światowi DJ’e.

Czego chcieć więcej by popłynąć z energią Egoo?

Egoo to kolejna propozycja napoju energetyzującego twórcy pierwszego energetyka dla kobiet. Z myślą o konsumentach przygotowano dwie wersje napoju energetycznego: dla niej i dla niego.

Dla kobiet napój o smaku i zapachu aromatycznej truskawki i maliny. Kwiecisty design puszki w kolorze baby pink podkreśla kobiece cechy produktu; wrażliwość i piękno. Dla wielbicieli klasycznego smaku energetyków jest też męska wersja napoju utrzymana w odcieniach czerni, srebra i głębokiej czerwieni. Oba produkty zostały przygotowane na bazie wody osmotycznej, dzięki której nie czuć drażniącego zapachu tauryny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu