Ekopia24.pl dla branży meblowej

W jaki sposób chronić kluczowe informacje? Jak zabezpieczyć firmę przed utratą danych? O tym i innych aspektach nowoczesnych technologii można było dowiedzieć się podczas Targów Meble 2012.

Konferencja i targi były doskonałą okazją do zaprezentowania Ekopia24.pl przedsiębiorstwom z branży meblarskiej. Możliwości jakie niesie za sobą przemyślana polityka w kwestii bezpieczeństwa danych z wykorzystaniem narzędzia do archiwizacji danych jak Ekopia24.pl to rozwiązanie na miarę potrzeb branży – mówi Patrycja Imaszewska z Ekopia24.pl.

Podczas prezentacji produktu do backup’u danych online poruszona została kwestia bezpieczeństwa danych i zagrożeń wynikających z braku wdrożonych procedur bezpieczeństwa. Przedstawiono możliwości systemu Ekopia24.pl w odniesieniu do branży meblowej.

Zarządy wiodących firm meblarskich coraz częściej i chętniej decydują się na inwestycje w nowe technologie.

Ekopia24.pl to kompleksowy produkt, który zakłada rozwiązanie wszystkich trudności związanych z wykonaniem kopii zapasowych zgromadzonych danych (backup). Oferowana technologia umożliwia przechowywanie kopii na serwerze, który umieszczony jest poza siedzibą firmy. Kopie dokumentów są więc całkowicie bezpieczne.

Więcej informacji o konferencji na www.ekopia24.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu