Przejdź do treści

Supermarket PIT-ów rocznych

Z początkiem roku podatnicy zasiadają do komputerów, wchodzą na strony ulubionych portali podatkowych, bezwzględnie wykorzystują możliwości wyszukiwarek internetowych. Wszystko po to, by odnaleźć ten jeden najlepszy program do rozliczeń rocznych PIT, wypełnić PIT, skorzystać z ulg, przekazać 1%.

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że wybór oprogramowania jest bardzo duży. Jednak analiza oferty internetowej wskazuje, że wiele stron oferuje to samo oprogramowanie. Często są to strony organizacji pożytku publicznego, które zachęcają nas w ten sposób do przekazania im 1% PIT. Często jednak są to strony tworzone przez producentów oprogramowania wyłącznie w celu promocji ich programów na wielu domenach i subdomenach.

epodatnik.pl postanowił pomóc podatnikom w wyborze. Do współpracy zaprosiliśmy tych producentów, o których rzetelności i staranności przekonaliśmy się w latach minionych. Efektem jest supermarket darmowych programów do rozliczeń rocznych PIT – stwierdza Artur M. Brzeziński, wydawca portalu epodatnik.pl – W efekcie nasi użytkownicy maja wybór spośród aplikacji e-Deklaracje Desktop, Elifn Jupiter 2011 Standard, i-PIT.pl, PIT Format, PITY 2011 Taxmachine oraz PirRoczny.pl.

Supermarket znaleźć można pod adresem http://www.epodatnik.pl/pit/. W najbliższych dniach bezpłatna oferta supermarketu będzie poszerzana o kolejne aplikacje. Portal epodatnik.pl zaprasza do współpracy.

Najbezpieczniejszym dla podatnika programem są rządowe e-Deklaracje. Jest to jedyny program do PITów rocznych, w którym za błędy bezpośrednio odpowiada producent, którym jest fiskus. Fiskus nie nałoży na podatnika kary za błędy w oprogramowaniu na zasadzie zaufania obywateli do organów państwa. Staramy się jednak, aby wszystkie programy do PITów rocznych prezentowane w naszym supermarkecie były jak najwyższej jakości. Mamy w Polsce doskonałych specjalistów i to ich właśnie ich funkcjonalne i niezawodne produkty promujemy w naszym portalu – podsumowuje projekt redaktor Marek Robak.