InFakt.pl – mobilne fakturowanie i księgowość także w wersji na Androida

Firma inFakt.pl, dostarczająca usługi Fakturowania oraz Księgowości dla freelancerów, samozatrudnionych oraz mikro i małych firm, wykonuje kolejny krok w kierunku dokonania zmiany na rynku księgowości w Polsce i jako jedyny dostawca usług księgowych w Polsce oferuje aplikacje mobilne na iPhone’a oraz Androida.

„Pierwszym wyzwaniem jakie rzuciliśmy tradycyjnej księgowości była aplikacja do fakturowania i księgowości online, pozwalająca przedsiębiorcom samodzielnie prowadzić swoją księgowość. Potem pracowaliśmy nad Księgowością All Inclusive, którą definiujemy jako święty spokój przedsiębiorcy, bo księgowością zajmuje się biuro rachunkowe inFakt, kurier odbiera dokumenty, a wystawianie faktur i wgląd we wszystkie dane odbywa się za pomocą aplikacji online. Kolejnym elementem wyróżniającym nas spośród konkurencji jest InFakt MOBILE, czyli aplikacja inFakt na iPhone’a i telefony z Androidem, dzięki czemu każdy przedsiębiorca ma dostęp do danych swojej firmy w dowolnym momencie i może wystawić fakturę bez używania komputera” – mówi Wiktor Sarota, prezes inFakt.pl.

InFakt MOBILE odpowiada ogólnemu trendowi rozwoju aplikacji mobilnych, popularnych ze względu na wygodę ich stosowania, ale także ze względu na wymierne korzyści jakie przynoszą przedsiębiorcy.

Dostęp do aplikacji z poziomu urządzenia mobilnego pozwala już w trakcie spotkania z Klientem lub zaraz po jego zakończeniu wystawić oraz przesłać fakturę VAT, a także umożliwia szybki dostęp do danych księgowych, co stanowi doskonałe uzupełnienie wersji internetowej www.infakt.pl.

Co ważne, dzięki synchronizacji komputera z urządzeniem mobilnym, wystawione z poziomu telefonu lub komputera dokumenty są na bieżąco rejestrowane na koncie użytkownika, gwarantując zachowanie płynności w prowadzeniu firmy oraz spójność w dokumentacji.

InFakt MOBILE daje przedsiębiorcy możliwość:

  • wystawiania i wysyłania faktur e-mailem
  • przeglądania i wyszukiwania faktur
  • przeglądania danych księgowych, w tym danych z KPiR, VAT7, PIT5 oraz wysokości składek ZUS
  • ustawiania danych firmowych, czyli dodawania i usuwania klientów oraz edycję profilu.

„InFakt.pl jest narzędziem dla przedsiębiorców więc naszym celem było, aby był łatwy, szybki i ładny. Mobilna wersja inFaktu doskonale realizuje te założenia” – komentuje Wiktor Sarota, prezes inFakt.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu