4_TVfan – nowy pakiet w sieci 4clover

Internetowa sieć reklamowa 4clover, należąca do spółki IDMnet i skupiająca w swoim portfolio witryny i portale o tematyce kobiecej, od marca wzbogaca swoją ofertę. Dzięki temu reklamodawcy będą mieli do dyspozycji kolejny atrakcyjny pakiet tematyczny – 4_TVfan, w skład którego wchodzą witryny, dedykowane amatorkom seriali i innych programów telewizyjnych.

„Internet kreuje nowy trend – to, co przyciąga widzów do telewizora, przenosi się również do sieci, która daje o wiele większe możliwości zaangażowania w daną tematykę. Współczesnym kobietom nie wystarcza już obejrzenie odcinka ulubionego serialu w telewizji, potrzebują dodatkowych informacji, których szukają w Internecie. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszą się np. strony, poświęcone kulisom seriali, na których jego fanki mogą znaleźć mnóstwo ciekawych materiałów – wywiady z gwiazdami, wiadomości o swoich ulubionych bohaterach, czy zdjęcia z planu filmowego. Nasz nowy pakiet pozwoli dotrzeć do tej grupy internautek .” – mówi Klaudia Piotrowska, product manager sieci 4Clover.

W pakiecie 4_TVfan znajdują się obecnie portale Teleman.pl, Superseriale.pl, Hotplota.pl oraz sekcja Kultura i Rozrywka serwisu Tvp.pl, co daje łączny zasięg rzędu ponad 1,5 miliona użytkowników, generujących ponad 25 milionów odsłon. Dzięki temu pakiet oferuje reklamodawcom możliwość dotarcia z przekazem reklamowym do 800 tysięcy internautek, zainteresowanych szeroko pojętą tematyką seriali i telenowel, które na bieżąco śledzą zarówno życie swoich ulubionych bohaterów, jak i aktorów, wcielających się w ich role.

Źródło: IDMnet

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu