Księżniczki są wciąż na topie

Ślubne kreacje, dodatki, a nawet całe elementy ceremonii i wesela podlegają określonej modzie i są wyznaczane przez aktualnie obowiązujące trendy. Marzec tradycyjnie rozpoczyna nowy sezon ślubny.

Zdaniem Patrycji Sobolewskiej, managera salonu ślubnego La Mariee, ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu niemal każdej kobiety. To dzień, który panie planują będąc jeszcze dziewczynkami. Dlatego tak ważne jest, aby w tym szczególnym dniu wyglądać pięknie i olśniewająco. Panna młoda musi więc zabłysnąć – niczym księżniczka.

– Ale wcale nie oznacza to, że ma błyszczeć jak rodowe srebro, mieć na sobie kilogram błyskotek i świecidełek. Wszystko jest kwestią gustu. Spodziewany efekt z powodzeniem można osiągnąć decydując się na niezwykle skromną, subtelną i delikatną kreację – dodaje.

Wśród proponowanych w tym sezonie, najnowszych modeli dominują te wykonane z koronki i muślinu. Dodatkowo, nie straciły nic ze swej popularności tradycyjne, tiulowe suknie w stylu „księżniczki”. W zależności od indywidualnych preferencji, możliwe są też różne warianty kolorystyczne, ale aktualnie dominuje klasyczny śnieżnobiały kolor i ecrue.

– Bardzo elegancko i efektownie prezentują się też suknie z trenem. To przykład stylu typowo amerykańskiego. Ponadto, hitem tegorocznego sezonu są falbany, zarówno w tak zwanym klasycznym stylu hiszpańskim, ale nie tylko. Panny Młode w tym sezonie chcą podkreślać swoje kobiece kształty – uważa manager La Mariee.

Ślub to też „wyzwanie” dla najstarszej druhny. W tym roku obowiązują klasyczne modele i kroje, w najmodniejszych w tym sezonie kolorach: kobalt i wszelkich wariacjach na temat pomarańczy.

Gratką dla wszystkich planujących wesele są organizowane w wielu miejscach targi ślubne. Najbliższe – VI Targi Ślubne „Wymarzony Ślub” – odbędą się w niedzielę 18 marca w ełckim Hotelu Rydzewski.

Na liście wystawców po raz kolejny znalazł się ełcki salon sukni ślubnych La Mariee. Jego właścicielem jest wyłączny dystrybutor w Polsce znanych amerykańskich sukni Mon Cheri, białostocka firma Poland Land.

– Targi to znakomita okazja, bo w krótkim czasie można sprawdzić propozycje wielu różnych firm z branży, a do tego zapoznać się z obowiązującymi trendami i modą – przyznaje Patrycja Sobolewska.

Przy tej okazji firmy prześcigają się w pomysłach na promocję. W programie wystawy odbędzie się szereg konkursów z cennymi nagrodami.

– Nagrodą główną salonu La Mariee w konkursie dla uczestników targów będzie bon o wartości 1000 PLN na wypożyczenie lub kupno sukni. Dodatkowo, wśród odwiedzających będą rozdawane kupony rabatowe upoważniające do 50. procentowych zniżek. Przy kupnie sukni ślubnej w salonie La Mariee każda klientka otrzyma ekskluzywną suknię wieczorową gratis – informuje.

Amerykańskie suknie z kolekcji Mon Cheri należą do produktów premium w swojej kategorii. Cechuje je perfekcyjne wykonanie, dbałość o oryginalność i urok najdrobniejszych szczegółów. Podkreślają i uwydatniają atuty kobiecości, eksponując wszystko to, co w nich najpiękniejsze. Każda z sukien wychwytuje prawdziwą grację, powab i elegancję nowoczesnej panny młodej. Pod marką Mon Cheri kryje się rząd różnorodnych wyjątkowych kolekcji ślubnych i wieczorowych.

6 TARGI ŚLUBNE „Wymarzony Ślub”, które odbędą się 18 marca 2012 r. w godz. 11 -17 w Hotelu Rydzewski w Ełku przy ulicy Armii Krajowej 32. Współorganizatorem targów jest salon ślubny La Mariee w Ełku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu