Drogeria Natura w Grudziądzu

Drogerie Natura, wicelider na rynku drogeryjnym w Polsce, otwiera drugi sklep w Grudziądzu. Sieć drogerii przyjaznych klientom zaprasza do swojej nowej lokalizacji w CH Alfa przy ulicy Chełmińskiej 4. Otwarcie nastąpi 14 marca o godzinie 12.00.

Druga Drogeria Natura w Grudziądzu została zlokalizowana w atrakcyjnym dla klientów miejscu – Centrum Handlowym Alfa. Powierzchnia nowego sklepu wynosi 160 mkw.

Z okazji otwarcia nowego sklepu, Drogerie Natura proponują szereg atrakcji, a wśród nich min.: pokaz makijażu kosmetykami wszystkich marek dostępnych w drogerii oraz zdobienie paznokci. Ponadto, Drogerie Natura przygotowały specjalnie na tę okazję gazetkę promocyjną z produktami w atrakcyjnych cenach. Ulotka dostępna jest w sklepie oraz na stronie internetowej Drogerii Natura (www.drogerienatura.pl).

Drogerie Natura, od ponad 15 lat, podkreślają jak istotne jest rozwijanie swoich pasji, wyznaczanie życiowych celów i dążenie do ich realizacji. Sieć tworzy przestrzeń dla ludzi, którzy troszczą się o wygląd i zdrowie swoich bliskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Drogerie Natura oferują bogatą gamę 10 000 produktów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Sieć, która powstała z zamiłowania do piękna, z ogromnym zaangażowaniem wspiera kobiety w ich dążeniu do podkreślania własnej wyjątkowości i naturalnego piękna. Z powodzeniem lansuje marki własne zarówno do makijażu jak i do pielęgnacji ciała

i włosów. Niesłabnącą popularnością cieszą się marki kosmetyków kolorowych My Secret – dla nastolatek i młodych kobiet a także Sensique – dla pań w każdym wieku. Coraz bardziej klientki doceniają również najmłodszą markę KOBO Professional, stworzoną specjalnie dla miłośniczek sztuki makijażu. Kosmetyki KOBO doceniane są przez znane polskie aktorki. Twarzami kolejnych kolekcji były między innymi: Katarzyna Zielińska i Natasza Urbańska. Kosmetyki KOBO Professional tworzone są zgodnie z najnowszymi trendami światowymi.

Drogerie Natura łączą przyjemność zakupów z profesjonalnymi, bezpłatnymi usługami w zakresie dermokonsultacji i wizażu, a wysoka jakość świadczonych usług została potwierdzona licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Sieć trzykrotnie, w latach 2009, 2010 i 2011, zdobyła nagrodę „Jakość Obsługi”, którą przyznali jej konsumenci. Otrzymała również tytuł „Jakość Roku 2009” za skuteczność prowadzonej polityki jakości i standard usług a przede wszystkim za stopień zadowolenia klientów i pracowników. To potwierdza efektywność zarządzania organizacją i słuszność strategii, która zakłada że to klienci są w jej centrum zainteresowania.

Drogerie Natura
Grudziądz – CH Alfa
ul. Chełmińska 4

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – sobota: 9 – 21
  • niedziela: 10-20
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu