Przejdź do treści

Nowa osoba w ADHD Warsaw

Łukasz Żukowski dołączył do zespołu agencji ADHD Warsaw. Zajmie się głównie tworzeniem kampanii reklamowych i interaktywnych. Żukowski wcześniej jako copywriter współpracował z agencjami Advertica i DDB Warszawa.

Był także zwycięzcą XIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Grasz o staż” w kategorii „Kreacja kampanii reklamowej”. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, skończył Marketing  i Zarządzanie ze specjalizacją Marketing i Komunikacja w Biznesie.

ADHD Warsaw to firma oferująca usługi marketingowe w unikalnym modelu biznesowym. Ta agencja oferuje formy dotarcia do konsumentów, które są odpowiedzią na kryzys tradycyjnej reklamy – ADHD Warsaw nie jest agencją reklamową, choć w jej kompetencjach znajduje się strategia i kreacja, nie jest domem mediowym, choć zna się na planowaniu mediów, nie jest firmą produkcyjną, choć ważną część jej działalności stanowi produkcja kontentu, nie jest firmą doradczą, choć doradza swoim klientom – wyjaśnia szef firmy Roman Jędrkowiak, zdobywca kilkunastu nagród Effie, laureat nagrody CMO of The Year przyznawanej najlepszym szefom działów marketingu.