„Królewna Śnieżka” zaprasza do Disneyland’u

Przepiękny, bajkowy świat, niezapomniane przeżycia oraz emocje sięgające zenitu! Cinema City oraz Monolith Films zapraszają do wzięcia udziału w najbardziej baśniowym konkursie tego roku! Do wygrania wyjazd dla dwóch osób do europejskiego królestwa bajki – Disneyland’u. Zmagania o weekend marzeń na Facebookowy profilu Cinema City potrwają od 13 do 26 marca!

Baśniowa gra Cinema City i Monolith rozpoczyna się już dzisiaj – 13 marca! Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zostać fanem Cinema City i za pośrednictwem specjalnej aplikacji na Facebooku w zakładce KONKURS odpowiedzieć na jedno pytanie – „O co zapytał(a)byś lusterko gdybyś miał(a) je przez jeden dzień?”. Pamiętaj! Twoja odpowiedź może mieć maksymalnie 500 znaków. Nie czekaj! Opisz swoje marzenia i wygraj wyjątkowy 2-osobowy wyjazd do Disneyland’u.

„Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy na świecie?! A co, gdyby zaczarowane zwierciadło nagle znalazło się w naszej ręce? O co chcielibyśmy zapytać – o przepis na eliksir młodości, metodę na szczęście a może sposób na olbrzymią fortunę?! Specjalnie dla naszych widzów – i z okazji premiery filmu „Królewna Śnieżka” – przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać weekend marzeń. Wspólnie z Monolith Film zapraszamy wszystkich do fascynującej zabawy!” – mówi Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Konkurs Cinema City oraz Monolith Film potrwa do 26 marca, do godziny 10:00. A już 16 marca na srebrnych ekranach zawita jedna z najpiękniejszych bajek w historii kina – „Królewna Śnieżka” – z iście baśniową obsadą. Złą Królową będzie Julia Roberts, a w roli ślicznej królewny Śnieżki wystąpi Lily Collins! Film będzie wyświetlany zarówno w polskiej, jak i oryginalnej wersji językowej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu