Zlewozmywaki i baterie firmy Franke Dobrym Produktem 2011

Zlewozmywaki i baterie Franke wyróżnione przez konsumentów jako produkty wysokiej jakości i godne zaufania w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2011”.

Badanie zostało zrealizowane przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Patronat i opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii PAN.

Tysiąc respondentów w telefonicznych sondażach odpowiadało na pytanie które marki produktów uważają za najlepsze w danej kategorii, godne zaufania, które kojarzą z dobrymi jakościowo produktami. Produkty o najwyższej liczbie wskazań otrzymują tytuł Dobrego Produktu 2011.

Wyróżnienie zlewozmywaków i baterii Franke przez konsumentów świadczy o wysokiej pozycji marki w segmencie armatury kuchennej i zaufaniu jakim obdarzają ją klienci. Firma Franke już od ponad stu lat dostarcza najwyższej jakości wyposażenie kuchenne do domów na całym świecie. Konsumenci wskazując na produkty firmy Franke w badaniu pokazali, że znają firmę i doceniają jej ofertę. Potencjalni klienci firmy mogą odbierać wyniki badania jako rekomendację ze strony tych, którzy już mieli kontakt z marką i jej produktami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu