Nowi pracownicy w Novem Group

Spółka Novem powiększyła zespół o dwie nowe osoby. Oliwia Zbieć objęła stanowisko New Business Executive, natomiast Mateusz Bembenek dołączył do Działu Strategii i Planowania.

Oliwia Zbieć ma kilkuletnie doświadczenie w branży B2B. Pracowała m.in. dla Citi Banku Handlowego oraz Naszej Klasy, gdzie odpowiedzialna była za obsługę polskich i zagranicznych klientów Nk.pl. Jest absolwentką informatyki i ekonometrii oraz studiów menedżerskich MBA Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do jej obowiązków w firmie będzie należało pozyskiwanie nowych klientów i prezentacja kompleksowej oferty Novem Group w obszarach display, performance oraz mobile.

Mateusz Bembenek jest absolwentem zarządzania i marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Karierę zawodową w mediach rozpoczął od związania się z Grupą Onet, gdzie odpowiadał za zarządzanie i optymalizację kampanii reklamowych w modelu performance.  Następnie podjął współpracę z firmą Media Contacts, w której zajmował się planowaniem kampanii marketingowych w Internecie oraz kompleksową obsługą klientów domu mediowego. Jako pracownik Działu Strategii i Planowania w Novem Group, będzie odpowiadał za opracowanie dla nowych klientów koncepcji kampanii  uwzględniających trzy typy reklamy online: performance, display oraz mobile.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu