Przejdź do treści

Grupa Success Charging, światowy lider w sektorze ładowania pojazdów elektrycznych, głównym partnerem CEVITTS 2012

Grupa Success Charging (SC), światowy lider w sektorze ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym, ogłosiła zawarcie umowy o współpracy z CEVITTS 2012 – międzynarodową konferencją poświęconą obsłudze pojazdów o napędzie elektrycznym. Na mocy tej umowy Grupa SC została Głównym Partnerem imprezy, która odbędzie się w dniach 27-30 marca w amsterdamskim kompleksie RAI jako część targów INTERTRAFFIC. Grupa SC zaprezentuje na konferencji CEVITTS swoje produkty i usługi oraz będzie pełnić funkcję doradcy merytorycznego i eksperta.

„Zważywszy, że większość wiodących producentów samochodów produkuje już pojazdy elektryczne i poczyniła w tym kierunku znaczące inwestycje związane z działalnością badawczo-rozwojową, sektor motoryzacyjny oczekuje teraz na rozwiązania dotyczące ładowania takich pojazdów, które będą zarówno uniwersalne jak i przyjazne dla klienta” – mówi Tsahi Merkur, Prezes i Dyrektor Zarządzający Success Charging. „Success Charging jest jedynym usługodawcą w tym zakresie, który rozpoczynał swoją działalność od usług parkingowych koncentrując swą filozofię na zaspokojeniu potrzeb zarówno kierowców pojazdów elektrycznych, jak i operatorów parkingów, bez względu na to, w którym kraju i na jakim kontynencie działamy” – dodaje.

„Biorąc pod uwagę fakt, że profesjonalna impreza targowa naszej branży odbywa się po raz pierwszy, uznaliśmy, że wkład Grupy Success Charging, będącej światowym liderem działającym w ponad 20 krajach może być bardzo cenny” – zauważa Erik Dijkshoorn –Dyrektor targów INTERTRAFFIC. Jego zdaniem, rynek pojazdów elektrycznych potrzebuje teraz rozbudowy infrastruktury, a to wąskie gardło można zlikwidować tylko dzięki takim firmom jak SC, które oferują możliwość ładowania tego typu samochodów na całym świecie.

Z kolei Tsahi Merkur dodaje: „Grupa Success Charging jest dumna że uczestniczy w najbardziej prestiżowym wydarzeniu branży, które dotyczy wszystkich aspektów związanych z ładowaniem pojazdów elektrycznych. Cieszymy się, że mamy swój wkład w sukces tego przedsięwzięcia. Głęboko wierzymy, że informacje oferty i wiedza prezentowane podczas konferencji przyniosą wiele korzyści nie tylko branży transportowej, ale także przedstawicielom sektora nieruchomości i zarządzających parkingami”.

SC to część międzynarodowego holdingu z siedzibą w Londynie. Dzięki sieci spółek zależnych firma działa w ponad 20 państwach w Ameryce Północnej i w Europie. W roku 2011 Grupa Success Charging zainicjowała ekspansję na rynkach międzynarodowych, w ramach której podpisuje umowy o budowie stacji ładowania pojazdów w kluczowych lokalizacjach, tworząc tym samym swą ogólnoświatową sieć. Dział technologiczny Grupy SC koncentruje się na opracowaniu nowatorskiego, wszechstronnego systemu sterowania siecią, którego unikatowe cechy przedstawione zostaną podczas konferencji CEVITTS.

CEVITTS 2012 to pierwsze na świecie targi poświęcone technologiom ładowania pojazdów elektrycznych oraz związanej z tym infrastrukturze. W dniach od 27 do 30 marca 2012 oczy całej branży zwrócone będą na amsterdamskie centrum wystawiennicze RAI. CEVITTS 2012 odbywa się wspólnie z targami INTERTRAFFIC, które są największą imprezą prezentującą systemy zarządzania ruchem, odwiedzaną przez ponad 25 000 zwiedzających. Wszyscy goście mogą bezpłatnie zwiedzić również stoiska targów CEVITTS. Podczas CEVITTS 2012 odbędzie się wiele seminariów oraz warsztatów poświęconych najnowszym rozwiązaniom technicznym i ekonomicznych, związanym z problematyką ładowania pojazdów elektrycznych.