Przejdź do treści

Wrocławski dzień otwarty Grupy Deweloperskiej GEO

Wiosna za pasem, a to oznacza dobry czas na zmiany oraz świetną okazję na znalezienie nowego mieszkania. Warto zatem 17 marca odwiedzić wrocławskie inwestycje Grupy Deweloperskiej GEO, podczas specjalnego dnia otwartego. Na odwiedzających czekać będą specjaliści ds. sprzedaży i inwestycji Grupy GEO, doradcy finansowi oraz eksperci ds. aranżacji i wykończenia wnętrz firmy redNet Property Group.

Zakup mieszkania na rynku pierwotnym może budzić wiele pytań, zarówno tych z zakresu finansów, jak i aranżacji oraz wykończenia wnętrz. Zmieniające się prawo czy warunki kredytowania mogą utrudniać podjęcie tej jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Nie każdy może pozwolić sobie na wymarzoną lokalizację czy metraż. Jednak odpowiednia aranżacja przestrzeni albo ergonomiczny układ mieszkania mogą okazać się doskonałym rozwiązaniem. Aby uniknąć niepotrzebnych wątpliwości, warto przed podjęciem decyzji zasięgnąć porady ekspertów oraz zwiedzić dokładnie samą inwestycję. Przed zakupem mieszkania na rynku pierwotnym bardzo często zdarza się, że klienci nie mają możliwości obejrzenia wykończonej inwestycji, czy mieszkań pokazowych. Nie każdy ma też możliwość skorzystania z porady finansowej czy tej związanej z projektowaniem wnętrz, ponieważ są one często bardzo kosztowne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Grupa Deweloperska GEO postanowiła zorganizować dzień otwarty w swoich wrocławskich inwestycjach. Na pytania odwiedzających odpowiadać będą specjaliści Grupy GEO oraz partnera firmy redNet Property Group.

– Wszystkie nasze inwestycje powstają z myślą o naszych klientach – tych dla których staną się one domem na wiele lat – mówi Agnieszka Glanowska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Dewloperskiej GEO. – Staramy się im pomóc w podjęciu tej jakże ważnej decyzji związanej z zakupem własnego mieszkania, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować dni otwarte we wrocławskich inwestycjach – dodaje.

Każdy z gości będzie mógł porozmawiać ze specjalistami ds. sprzedaży oraz inwestycji Grupy GEO. Deweloper przygotował mieszkania pokazowe, dzięki którym będzie można przekonać się jak ergonomiczne oraz ustawne są dostępne mieszkania. Wykończeniem oraz aranżacją mieszkań pokazowych zajmowała się firma redNet DOM, której przedstawiciele będą do dyspozycji odwiedzających. Goście będą mogli zapytać o to jakie są najlepsze materiały wykończeniowe, jak zaaranżować przestrzeń, jakich kolorów należy używać, aby mieszkanie wydawało się większe itp. Dodatkowo na pytania z zakresu finansów odpowiadać będą eksperci z redNet Doradcy. Na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić inwestycje Grupy GEO, czekać będzie kawa oraz słodki dodatek.

Dzień otwarty Grupy Deweloperskiej GEO odbędzie się 17 marca, od godziny 10.00 do 15.00, w trzech wrocławskich inwestycjach:

Villa Vratislavia – ul. Dyrekcyjna 43/6 – biuro sprzedaży,

Nowy Horyzont – ul. Łomnicka 20/1 – mieszkanie pokazowe,

Zakątek na Wietrznej – ul. Wietrzna 129/2 – mieszkanie pokazowe.

Zakątek na Wietrznej zlokalizowany jest na wrocławskich Krzykach. Inwestycję stanowi jeden 5-kondygnacyjny budynek z mieszkaniami  2, 3, 4 oraz 5-pokojowymi o metrażu od 33,46 mkw.  do 99,51 mkw.

Villa Vratislavia to 6-kondygnacyjny budynek zlokalizowany u zbiegu ulic Dyrekcyjnej oraz Gajowej, z dostępnymi mieszkaniami o powierzchni od 37 mkw. do 106 mkw.

Nowy Horyzont to osiedle położone na Stabłowicach. W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 34 mkw. do 87 mkw.