TAJEMNICZE AKTA, czyli „gadające teczki”

Mayday Management Solutions (MaydayMS) jest firmą specjalizującą się w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej w przedsiębiorstwach.

Z końcem lutego br. MaydayMS przeprowadziła akcję marketingową skierowaną do prezesów warszawskich firm z sektora finansowego. Akcja „Akta” ma na celu uświadomić zagrożenia związane z możliwą działalnością przestępczą w ich organizacji.

Obserwacja ostatnich trzech lat pokazuje, że na rynku polskim bardzo agresywnie rozwija się zorganizowana przestępczość ekonomiczna. Środowisko biznesowe staje się swoistą areną, na której zorganizowane grupy przestępcze z coraz większymi sukcesami atakują podmioty gospodarcze oraz menedżerów wyższego szczebla, w celu uzyskania korzyści finansowych.

Zorganizowana przestępczość gospodarcza rozwija się dynamicznie i stwarza realne zagrożenie dla kadry zarządczej funkcjonującej w każdym środowisku biznesowym. Jest to gra o naprawdę dużą stawkę. Łupem gangów padają coraz większe kwoty, a sprawy sądowe zaatakowanych menedżerów ciągną się latami, co praktycznie eliminuje ich w tym czasie z rynku pracy. Większość kadry zarządzającej nie dopuszcza do siebie myśli, że ten problem może ich dotyczyć. Stale rosnąca liczba przestępstw gospodarczych oraz duża aktywność Centralnego Biura Śledczego pokazują, że jest jednak inaczej.

MaydayMS to grupa ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa biznesu. Doskonale łączą w swoich kompetencjach zarówno wieloletnie doświadczenie biznesowe, w ramach zadań realizowanych jako wyższa kadra zarządzająca, jak i głęboką wiedzę oraz praktyczne doświadczenie w walce ze zorganizowaną przestępczością gospodarczą. „Akta” to akcja marketingowa, podczas której do prezesów warszawskich firm z sektora finansowego wysyłane są „Akta procesowe” z zainstalowanym nagraniem dźwiękowym. Przesłanie akcji jest bardzo proste: „Oby to były jedyne akta procesowe, które będziecie oglądali w swojej karierze zawodowej” i „jedyne trudne wiadomości radiowe”. Bezpieczeństwo w biznesie staje się zwykłą dziedziną wiedzy o charakterze teoretycznym i praktycznym, tak jak sprzedaż, marketing czy zarządzanie.

W tak niekonwencjonalny sposób MaydayMS zaprasza przedsiębiorstwa i instytucje do kontaktu i współpracy. Firma organizuje warsztaty, zajęcia specjalistyczne oraz szkolenia, które przygotowują kadrę zarządzającą do pełnienia obowiązków służbowych uwzględniając rosnące ryzyko zagrożenia ze strony zorganizowanej przestępczości ekonomicznej.

W ramach akcji promocyjnej członkowie zarządów otrzymali zaproszenia na specjalną edycję warsztatów „Business Security Alliance”, prowadzonych osobiście przez założycieli firmy MaydayMS.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu