Kolejne umowy najmu w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, centrum należące do Gemini Holdings, podpisało dwie nowe umowy najmu powierzchni handlowej. Swój sklep w centrum otworzy wchodząca na polski rynek sieć obuwnicza „Kari” oraz punkt krawiecki i pasmanteria „Krawiectwo”. Za komercjalizację obiektu odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Nowym najemcą centrum została rosyjska sieć obuwnicza „Kari”  debiutująca w tym roku na polskim rynku. Salon o powierzchni blisko 200mkw.  zostanie otwarty w maju i będzie trzecim lokalem tej marki w Polsce oraz pierwszym w Tarnowie.

– Ze względu na ekspansję marki na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy  w  największej galerii w Tarnowie – Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum – mówi Krzysztof Barański – dyrektor ds. ekspansji  „Kari”.

Rosyjski biznesmen Igor Yakovlev, który jest właścicielem sieci Kari, zapowiada na 2012 rok otwarcie 30 salonów firmowych w najlepszych galeriach handlowych w Polsce. Salony sieci Kari oferują modne obuwie i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Oferta usługowa Gemini  Park Tarnów wzbogaci się także o punkt krawiecki połączony  pasmanterią. W lokalu o powierzchni 45 mkw. będzie można dokonać poprawek oraz przeróbek krawieckich.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu