Fani piszą opowieści na Facebooku

Na fan page marki Candy ruszyło wielkie pisanie opowieści, w których rolę drugoplanową zagrają sprzęty AGD. Każdy może zostać autorem i dopisać swój fragment, będący kontynuacją rozgrywającej się fabuły. Fani wymyślą i napiszą wspólnie wydarzenia do telenoweli, komedii czy horroru. Dla autorów najlepszych fragmentów przewidziano nagrody.

Ideą konkursu „Opowieści Candy” jest  stworzenie cyklu historii pisanych wspólnie przez fanów. W każdej z nich będzie występował w tle inny sprzęt AGD np. piekarnik, okap, lodówka, płyta grzejna. Pisanie jednej opowieści potrwa 2 tygodnie, a każda z nich będzie w innej konwencji gatunkowej. Pierwszy akapit każdej opowieści zaczyna organizator, dalsze części piszą fani, dodając je na bieżąco, z zachowaniem kontynuacji (kolejny wpis nawiązuje w jakiś sposób do poprzedniego, tak żeby całość miała sens).

Jako pierwsza powstanie „Opowieść z płytą grzejną w tle” – w konwencji telenoweli. Jak potoczą się zagmatwane losy rodu Kucharskich? O tym zadecydują fani, ich fantazja i wyobraźnia. Autor najlepszego fragmentu każdej z opowieści otrzyma w nagrodę naczynie żaroodporne, a do laureatów miejsca 2 i 3  trafi pamięć flash o pojemności 2 GB.

Przeczytanie powstającej opowieści oraz dopisanie swojego fragmentu jest możliwe za pomocą specjalnej aplikacji http://apps.facebook.com/opowiesci-candy/. Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na fan page marki Candy www.facebook.com/CandyPolska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu