Przejdź do treści

CBRE wyróżniona globalnie za rozpoznawalną markę

W ubiegłym tygodniu firma CBRE została nagrodzona w trzech głównych globalnych rankingach: magazynu Fortune, firmy Lipsey oraz Managing Partners’ Forum.

Drugi rok z rzędu, CBRE zajęła najwyższe miejsce wśród firm z sektora nieruchomości w rankingu najpopularniejszych firm na świecie (Most Admired Companies) według magazynu  Fortune.

Ankieta uwzględnia 58 sektorów rynku i stanowi jeden z najbardziej prestiżowych rankingów zaufania do korporacji.

CBRE została najwyżej oceniona za jakość usług, zarządzanie personelem, jak również za globalną konkurencyjność.

Fortune przeprowadziło badania wśród 698 firm z 58 sektorów z 32 krajów.

CBRE została uznana za najlepszą firmę z sektora nieruchomości komercyjnych na świecie w badaniu przeprowadzonym przez firmę Lipsey wśród profesjonalnych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych. CBRE jedenasty rok z rzędu zajmuje najwyższe miejsce w rankingu the Lipsey Company.

Ranking Lipsey mierzy postrzeganie marek wiodących w branży dokonywane przez specjalistów rynku nieruchomości komercyjnych. W ankiecie w 2012 roku udział wzięło ponad 50 tysięcy amerykańskich oraz międzynarodowych ekspertów, w tym właścicieli nieruchomości, inwestorów, kredytodawców, najemców, pośredników i zarządców nieruchomości.

CBRE została uznana za najlepszą markę z sektora nieruchomości (Best Performing Property Brand) w Europie według Managing Partners’ Forum (MPF),  z siedzibą w Londynie, w przeprowadzonym niedawno konkursie European Leadership Awards.

Jury stwierdziło, że “CBRE jest marką, która nie ma sobie równych w branży nieruchomości komercyjnych. Firma ta została wyróżniona za jej nieustanne wychodzenie naprzeciw  potrzeb klientów, co czyni CBRE jedną z najbardziej poszukiwanych firm na rynku.”

MPF z siedzibą w Wielkiej Brytanii jest grupą ekspertów reprezentujących osoby decyzyjne z profesjonalnych firm w kontaktach z instytucjami rządowymi i innymi władzami.

W konkursie nagradzane jest zaangażowanie w utrzymanie specyficznych dyscyplin w zarządzaniu firmą oraz koncentracja na przywództwie, współpracy, wizji, doskonałości w działaniu, relacjach z klientami oraz wynikach finansowych.

Brett White, Prezes CBRE (CEO), powiedział: „Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że nasi klienci i przedstawiciele naszego sektora wyróżnili CBRE w tych trzech rankingach. Wszystkie osiągnięcia firmy są zasługą ponad 34 tysięcy naszych profesjonalnych pracowników na całym świecie, którzy każdego dnia wykonują ciężką i kreatywną pracę aby wyprzedzać oczekiwania klientów.”