Przejdź do treści

Kamodus w świecie aromatycznych kosmetyków

Agencja Kamodus Communications rozpoczęła współpracę z producentem naturalnych kosmetyków AromatherapyBAR.

Właściwości odżywcze oraz ochrona skóry w połączeniu z niezwykłą ucztą zmysłów, a wszystko opracowane z największą starannością… Kosmetyki AromatherapyBAR tworzą najlepsi kosmetolodzy i technolodzy, profesjonaliści w dziedzinie receptur i światowych trendów. Kosmetyki AromatherapyBAR, to naturalne produkty, bez parabenów, wyłącznie z wysokiej jakości surowców. Charakteryzują się dużą zawartością olejków, maseł oraz wartościowych dla skóry związków roślinnych.

W salonikach AromatherapyBAR klienci odnajdą również krainę ręcznie wykonanych mydeł, relaksujących kul do kąpieli, olejków arganowych oraz wielu pachnideł i eliksirów kosmetycznych. Ofertę uzupełniają zestawy do aromaterapii, ceramika ozdobna i użytkowa, bogactwo świec zapachowych, kadzidełek i artykułów dekoracyjnych. Wszystkie one nadają przytulną atmosferę wnętrzom, są ukojeniem dla zmysłów w domowym spa, tworzą magiczny klimat w miejscach dla zakochanych.

Produkty AromatherapyBAR dostępne są w firmowych sklepach w Warszawie i Krakowie oraz w wybranych punktach prestiżowej sieci delikatesów ALMA.

Więcej: www.aromabar.pl.