Ewa Jagiełło – transfer z Sygnity do eo Networks

Do eo Networks – polskiego software house – dołączyła Ewa Jagiełło, która objęła stanowisko Wiceprezesa Zarządu. Przez ostatnie dwa lata Jagiełło była Dyrektorem Generalnym Pionu Public w Sygnity. W branży informatycznej działa od 26 lat.

– eo Networks to jedna z dynamiczniej rozwijających się firm na krajowym rynku IT ze sporym potencjałem realizacyjnym i technologicznym. W nowej firmie doświadczeniem i kompetencjami będę wspierać tworzenie świeżych i innowacyjnych rozwiązań. Chcę żeby w niedługim czasie dynamika, elastyczność i rzetelność realizacji stały się wizytówką eo Networks – podkreśla Ewa Jagiełło, nowa wiceprezes zarządu.

Ewa Jagiełło to doświadczony manager, w branży znana z wysokich kompetencji w zarządzaniu projektami IT zaadresowanymi do szerokiego obszaru public tj. administracji samorządowej i rządowej. Jej podstawowym zadaniem w eo Networks jest wzmocnienie i rozwijanie obszaru usług informatycznych skierowanych do klientów administracji publicznej, a także sektora bankowego, ubezpieczeniowego i przemysłu.

Swoją karierę w branży IT Ewa Jagiełło zaczynała na początku lat ’90 od współtworzenia Ośrodka Szkoleniowego dla pracowników Urzędów Pracy. W latach 1994-1999 roku kierowała projektem Banku Światowego, w ramach którego zbudowano i wdrożono ogólnopolski system automatyzujący wszystkie procesy biznesowe Systemu Urzędów Pracy. Automatyzacja objęła rejestracje bezrobotnych i poszukujących pracy, ale też kwalifikację i naliczanie świadczeń oraz obsługę obszaru pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego. Kolejno, przez dwa lata zarządzała Gdańskim oddziałem Edusoft. Od 2001 roku związana z Sygnity SA, gdzie odpowiadała za wszystkie projekty dla klientów z obszaru administracji publicznej, służb mundurowych, Poczty Polskiej oraz projekty realizowane za granicą.

Ewa Jagiełło jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, na kierunku informatycznym na Wydziale Elektroniki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu