Budujemy najlepszą bazę wiedzy o Twojej okolicy

„Dziel się wiedzą na temat swojego miasta, zdobywaj odznaki i odbieraj zniżki w lokalnych punktach usługowo-handlowych.” – tak działa Tupytaj.pl, nowy serwis, którego celem jest bycie najlepszym źródłem wiedzy o okolicy.

Tupytaj.pl jest platformą ułatwiającą wymianę informacji o okolicy pomiędzy szukającymi a tymi, którzy mogą podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą o danym miejscu. Serwis jest bazą pytań i odpowiedzi przypisanych do konkretnego miasta, posegregowanych w 12 kategoriach takich jak gastronomia, zakupy, komunikacja czy sport. Dzięki przyjętej formule zadawania pytań użytkownicy w szybki i łatwy sposób uzyskają opinię o restauracjach, punktach usługowych, komunikacji lub też poznają ceny z okolicznych sklepów.

Aktywność w serwisie wiąże się z atrakcyjnym systemem motywacyjnym. Użytkownicy mogą zdobyć odznakę Tambylca danego miasta uprawniającą do zniżek w lokalnych punktach usługowo-handlowych. Pierwszym miastem, którego mieszkańcy mają możliwość korzystania z programu jest Białystok. Zdobywając odznakę Tambylca Białostockiego uzyskuje się prawo do zniżek w 20 punktach na terenie Białegostoku – są to restauracje, puby, salony kosmetyczne, siłownie a nawet gabinet dentystyczny. Jedyne co trzeba zrobić to pokazać w danym punkcie odznakę na telefonie komórkowym lub w postaci fizycznej przypinki do ubrania, którą Tupytaj.pl wysyła Tambylcowi całkowicie za darmo. W serwisie można zdobyć także inne odznaki wskazujące na zaangażowanie oraz jakość udzielanych informacji.

„Naszą ideą jest zbudowanie najlepszego źródła wiedzy o okolicy, gwarantując przy tym użytkownikom dobrą zabawę, możliwość wykazania się znajomością danego miejsca oraz wymierne korzyści w postaci rabatów w lokalnych punktach. Zaczynamy od Białegostoku, ale wkrótce dołączą kolejne miasta.” – wyjaśnia Patryk Brożek, pomysłodawca serwisu.

Tupytaj.pl to pomysł realizowany przez osoby od lat związane z branżą teleinformatyczną w Polsce. Są założycielami m.in. firmy Wheel Systems, odnoszącej sukcesy na polskim i zagranicznym runku bezpieczeństwa IT. O tupytaj.pl mówią, że jest: „to jeden z tych projektów, którym nie można było odmówić. Chociaż jesteśmy początkujący na rynku stricte internetowym to liczymy, że wystarczy nam determinacji by tupytaj.pl stało się źródłem informacji, rozrywki i korzyści dla wielu osób”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu