Blue Services relacjonuje na żywo Baltic Football Cup 2012

Blue Services – sopocka firma wyspecjalizowana w zakresie wspierania procesów biznesowych z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych oraz usług w obszarze nowych technologii – nawiązała współpracę z organizatorem Baltic Football Cup 2012 w zakresie realizacji transmisji międzynarodowego turnieju piłkarskiego dla dzieci.

Dzięki partnerstwu technologicznemu kibice z całej Europy będą mieli dostęp do streamingu na żywo w internecie.

Relację video z meczów rozgrywanych w ramach turnieju będzie można oglądać na landing page przygotowanej przez Blue Services, do której adres będzie dostępny na amatosport.pl. Firma zadba także o profesjonalną oprawę turnieju obsługując aplikację score board prezentującą wyniki meczów rozgrywanych jednocześnie na dwóch boiskach, a także logotypy drużyn. Blue Services przygotuje również materiał video promujący Baltic Football Cup 2012.

W ramach partnerstwa technologicznego z Lechią Gdańsk, firma Blue Services jest odpowiedzialna za transfer zawodników drużyny, którzy będą specjalnymi gośćmi turnieju.

„Blue Services tworzy grupa ludzi, która zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem. Naszymi kompetencjami zdobytymi w trakcie partnerstwa technologicznego z Lechią Operator przy okazji kompleksowej opieki nad PGE Areną Gdańsk dzielimy się przy okazji działań skierowanych do dzieci, tak aby pokazać im świat profesjonalnej piłki nożnej. Chcemy oczarować ich sportem, zdrowym stylem życia i działaniem zgodnym z zasadami fair play” – powiedział Mateusz Rogaczewski, Marketing Specialist Blue Services.

Baltic Football Cup 2012 odbędzie się w dniach 8-9 marca na Ergo Arenie w Gdańsku. W turnieju mogą brać udział zawodnicy z rocznika 2001 oraz młodsi. W ramach sportowych rozgrywek w 4 grupach zmierzy się ze sobą 28 drużyn z kilku państw Europy.

W styczniu 2012 roku firma Blue Services, w ramach partnerstwa technologicznego obejmującego kompleksowe zarządzanie systemem ICT na PGE Arena Gdańsk, stworzyła wizerunkowy portal dla obiektu. Serwis dostępny na pgearena.gdansk.pl wyróżnia się kreatywnym wyglądem i nowoczesną formą nawigacji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu