Weź udział w konkursie i wygraj pakiet iplex plus

Operator telefonii HaloNet, przygotował najnowszy konkurs „Filmowy marzec z HaloNet” z myślą o miłośnikach filmów, którzy preferują zacisze domowe i w nim wolą oglądać swoje ulubione tytuły. Uczestnicy konkursu będą mogli wygrać pakiety iplex plus, umożliwiające dostęp do wszystkich zasobów filmowych serwisu iplex.pl (przez okres 30 dni), odpowiadając na pytania z tematyki filmowej.

Począwszy od 8 marca, w każdy kolejny marcowy czwartek, na kanale „telefoniaHaloNet” w serwisie YouTube, będzie emitowany materiał wideo z trzema pytaniami konkursowymi.

Żeby wziąć udział w konkursie należy w dniu emisji wysłać na adres: marketing@halonet.pl e-maila, zawierającego minimum dwie prawidłowe odpowiedzi na zadane pytania oraz wymagane informacje dotyczące uczestnika konkursu. W każdym dniu publicznej premiery danego filmu z pytaniami, przyznanych zostanie 6 pakietów iplex plus. O przydzieleniu nagrody będzie decydować kolejność otrzymania przez organizatora konkursu ww. wiadomości e-mail. Dodatkowo w terminie 8 marca, z okazji Dnia Kobiet , operator nagrodzi również sześć Pań, które jako pierwsze prześlą prawidłowe odpowiedzi.

Warunki uczestnictwa oraz pozostałe informacje dotyczące konkursu są dostępne na stronie:

www.halonet.pl/promocje/filmowy-marzec-z-halonet.

………………………………………………….

Telefonia VoIP HaloNet oferuje swoim klientom: darmowe połączenia pomiędzy użytkownikami numerów HaloNet (również w ramach grupowych rozmów telefonicznych – telekonferencji), tanie rozmowy telefoniczne, blokadę niepożądanych połączeń, numer telefonu ze wszystkich stref numeracyjnych, już od 1 zł (także możliwość przeniesienia numeru od innego operatora) i wiele innych opcji telekomunikacyjnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu