Rozstrzygnięcie przetargu na dostawy paliw dla KPKM

Najprawdopodobniej PetroDom z Białej Podlaskiej będzie przez najbliższy rok dostawcą paliw dla Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Białymstoku.

W przetargu nieograniczonym ten dostawca przedstawił najkorzystniejszą ofertę na dostawy oleju napędowego i benzyn bezołowiowych.

– Przy tak szybko rosnących cenach paliw hurtownicy niechętnie podejmują się długoterminowych zobowiązań, ale na szczęście obeszło się bez problemów, a zainteresowanie przetargiem było całkiem duże – mówi Dariusz Ciszewski, prezes KPKM. – Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku paliw uzyskaliśmy bardzo korzystne warunki, z opustem cenowym porównywalnym z ubiegłym rokiem. PetroDom zaproponował najkorzystniejszą ofertę i jeżeli pozostałe warunki przetargu zostaną spełnione to z nim spółka podpisze umowę.

Wartość rocznej umowy na dostawy paliw dla spółki to ponad 34 mln zł. Zakupione paliwa spółka będzie wykorzystywała do połowy marca przyszłego roku zarówno w autobusach komunikacji miejskiej jak i do sprzedaży we własnej stacji paliw.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu