Nocowanie.pl potwierdza swoją pozycję

Grupa Nocowanie.pl kolejny raz potwierdziła pozycję lidera wśród serwisów noclegowych w polskim internecie. Dowodem są ostatnie wyniki Gemius Megapanel za grudzień 2011, w których Nocowanie.pl utrzymało wysoką oglądalność, odnotowując ruch na poziomie 1 073 745 realnych użytkowników, którzy generują prawie 10 milionów odsłon miesięcznie!

Tym samym – z miesiąca na miesiąc – powiększa się  przewaga Grupy Nocowanie.pl nad konkurencyjnymi grupami: Eholiday.pl i Meteor24, które odnotowują  spadki na dalsze pozycje – 8 i 11.

Tak dobry rezultat jest efektem rosnącej świadomości marki wśród internautów, wysokiej jakości oferty turystycznej oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności uwzględniających najnowsze trendy w internecie.

W efekcie Nocowanie.pl jest niezwykle atrakcyjnym medium dla reklamodawców. Reklamę na serwisie można zakupić za pośrednictwem sieci reklamy ogólnotematycznej ARBOnetwork – części Grupy ARBOinteractive. Nocowanie.pl dostępne jest m.in. w pakiecie ARBOturystyka, a reklamodawcy mają do wyboru większość form płaskich i layerowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu