Lafarge budowlaną Firmą Roku 2011

Lafarge, jeden z największych producentów materiałów budowlanych, zdobył tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011. W plebiscycie organizowanym przez miesięcznik Builder, kapituła konkursu wyróżniła Lafarge w kategorii Producent Materiałów Budowlanych.

Podczas, IX Gali Builder Awards, która zgromadziła przedstawicieli najważniejszych firm budowlanych, przyznane zostały wyróżnienia miesięcznika „Builder”, m.in. Budowlana Firma Roku. Nagroda jest corocznie przyznawana firmom z branży budowlanej za osiągnięcia w danym roku. Redakcja oraz Rada Programowa miesięcznika Builder przyznały tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011 w kategorii Producent Materiałów firmie Lafarge za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.

Ponadto, kapituła konkursu, nagrodziła wyróżnieniem specjalnym Toma Ehrharta, prezesa Zarządu Lafarge Cement S.A., który został doceniony za skuteczne zarządzanie firmą i jej sukcesy rynkowe w 2011 roku.

– Tytuł Budowlanej Firmy Roku 2011 jest dla nas szczególnie cenny, ponieważ jest potwierdzeniem uznania dla naszych działań. Staramy się być godnym zaufania partnerem w biznesie, wyróżniać się na rynku i proponować naszym klientom innowacyjne produkty oraz rozwiązania. Wyróżnienia takie jak Budowlana Firma Roku właśnie to potwierdzają – powiedział Tom Ehrhart, Prezes Zarządu Lafarge Cement S.A.

Lafarge Cement otrzymał także tytuł Super Lidera 2011 regionu świętokrzyskiego. Firma zdobyła szczególne uznanie kapituły konkursu za inwestycje, wyniki związane z bezpieczeństwem pracy oracza działania na rzecz lokalnej społeczności.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu