Testerzy sprawdzą jakość w zakupach grupowych

Serwis zakupów grupowych MyDeal.pl wybrał 20 osób z całej Polski do pełnienia funkcji Testerów Jakości Deali. Testerzy zajmą się kontrolą jakości ofert partnerów serwisu zakupów grupowych: salonów kosmetycznych, restauracji, e-sklepów. Będą korzystać z wybranych przez siebie Deali bezpłatnie.

Testerzy, wybrani spośród 53 tysięcy kandydatów w czasie dwuetapowej rekrutacji, będą przez pół roku wspierać serwis MyDeal.pl, pełniąc funkcję „tajemniczych klientów” i testując oferowane produkty i usługi.  Celem współpracy, oprócz zapewnienia Testerom ciekawych form spędzenia wolnego czasu, jest sprawdzenie czy wszystkie oferty realizowane są na deklarowanym przez partnerów i oczekiwanym przez serwis poziomie.

– Mamy nadzieję na owocną współpracę z Testerami – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – Są to starannie wyselekcjonowane osoby, które szukają ciekawych sposób na spędzanie wolnego czasu i nowych źródeł rozrywki w swoich miastach, a jednocześnie są spostrzegawcze i wyczulone na jakość obsługi. Dzięki ich uwagom chcemy dalej podnosić jakość ofert w serwisie i mieć pewność, że spełnią one oczekiwania użytkowników.

To druga edycja akcji, która w pierwszej odsłonie miała za zadanie przybliżyć internautom samo zjawisko zakupów grupowych. – Testerzy Deali, którzy pracowali dla nas w ubiegłym roku, sprawdzali „z czym się je” zakupy grupowe. Ich blog pokazał, na czym polega sam mechanizm i że zakupów grupowych nie trzeba się bać, a wręcz przeciwnie, warto z nich korzystać. – dodaje Kaliszewski – W kolejnej odsłonie projektu chcemy skupić się na jakości i przez jeszcze dokładniejszą weryfikację naszych Partnerów przed i po fakcie wystawienia oferty sprawić, że usługi dla klientów MyDeal.pl i zakupów grupowych ogółem, zawsze realizowane będą z najwyższą starannością.

Testerzy będą sprawdzali jakość ofert w kilku miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Szczecinie, Łodzi, Poznaniu, we Wrocławiu, na Śląsku oraz w Bydgoszczy i Toruniu, a także oferty produktowe dostępne w całym kraju. Relacje z ich doświadczeń będą się cyklicznie pojawiały na blogu na stronie MyDeal.pl. Każdy z nich będzie także bezpośrednio współpracował z Działem Jakości MyDeal.pl, przekazując swoje spostrzeżenia i uwagi, które będą pomocne przy decyzji o kontynuowaniu lub nawiązaniu współpracy z partnerem biznesowym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu