Przejdź do treści

San Markos zwycięzcą przetargu dla Budimex Nieruchomości

Agencja San Markos obroniła budżet na realizację działań promocyjnych dla Budimex Nieruchomości, firmy specjalizującej się w budowie mieszkań i apartamentów. Firmy przedłużyły współpracę na kolejne dwa lata.

San Markos poprowadzi działania promocyjne dla firmy Budimex Nieruchomości, lidera w budowie mieszkań i apartamentów. Agencja będzie prowadzić dla dewelopera działania promocyjne w zakresie full service. W trakcie trwania umowy San Markos będzie odpowiedzialna m.in. za: przygotowanie strategii komunikacji, kreację materiałów ATL i BTL, a także wsparcie marketingowe przy wprowadzaniu nowych inwestycji budowlanych na rynek.

San Markos współpracuje z Budimex Nieruchomości od 2007 roku, realizując dla dewelopera działania w zakresie full service. W 2010 roku agencja przygotowała i zrealizowała z sukcesem rebranding marki klienta. Agencja prowadziła również wsparcie marketingowe dla nowych projektów inwestycyjnych. W ubiegłym roku do kampanii promującej „Osiedle Gocławska na Pradze – blisko fajnych miejsc” zaproszono cenionego w świecie ilustratora – Jana Kalwejta, który przygotował dedykowane grafiki wykorzystane następnie do promocji nowej inwestycji na warszawskiej Pradze.

Umowę w zakresie współpracy pomiędzy firmami podpisano na dwa lata. Za realizację działań z ramienia San Markos odpowiedzialna jest Dorota Plater.