W KOMFORT promocja Urodzinowa

Sklepy KOMFORT w tym roku obchodzą okrągły jubileusz – 20-lecia działalności na polskim rynku. Z tej okazji KOMFORT dla swoich klientów przygotował specjalną akcję urodzinową.

KOMFORT dziękuje wszystkim klientom za 20 lat zaufania! Z okazji jubileuszu firma pragnie podziękować również swoim partnerom handlowym, dostawcom za minione dwie dekady udanej współpracy.

„20 lat obecności na polskim rynku to doskonała okazja, aby wspólnie z naszymi klientami świętować jubileusz KOMFORTu – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu, Sklepy KOMFORT S.A. – Przygotowaliśmy w sklepach specjalną ofertę urodzinową: wiele produktów z nowej kolekcji będzie można nabyć z rabatem nawet do 50%, mamy również dla klientów upominki. Mamy nadzieję, że dzięki naszej promocji jeszcze więcej osób zapozna się z naszą ofertą  i będzie mogło cieszyć się nową podłogą w swoich domach” – dodaje.

W marcu z okazji urodzin dla fanów profilu Żyj KOMFORTOWO na Facebook został przygotowany konkurs. Zabawą dla fanów profilu będą gry Memory, gdzie dla zwycięzców co tydzień będą czekały atrakcyjne nagrody: meble i dywany.

Akcję urodzinową wspiera kampania radiowa. Reklamowe spoty zostaną wyemitowane w ogólnopolskich stacjach radiowych takich jak: RMF FM, Radio Zet, ESKA, ESKA Rock, Złote Przeboje, Trójka. Kampania urodzinowa będzie miała również wsparcie w  prasie oraz Internecie.

Na czas urodzin w sklepach pojawią się balony, cukierki oraz specjalnie zaprojektowane plakaty, piramidy i bannery. Informacja o akcji pojawi się również na lokalnych billboardach.

Kreację radiową przygotowała agencja Red8,  zakupu mediów dokonał Dom mediowy Starlink.

Akcja urodzinowa w sklepach KOMFORT potrwa do 30 kwietnia 2012 r.

Więcej informacji na temat akcji urodzinowej znajdą Państwo na www.komfort.pl lub pod numerem Infolinii 801 30 11 30.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu