Samodzielna księgowość online – to łatwe

Spółka home.pl podpisała umowę z portalem wFirma.pl. W wyniku współpracy klienci home.pl otrzymają dostęp do nowoczesnych narzędzi, umożliwiających w łatwy sposób prowadzenie samodzielnej księgowości online. Dzięki specjalnym kuponom, przedsiębiorcy będą mogli korzystać z usługi do 9 miesięcy za darmo.

PIT, CIT, VAT, ZUS i inne rozliczenia są często zmorą dla firm z sektora MŚP. Zawiły system prawno-podatkowy sprawia, że bez specjalistycznej wiedzy można łatwo narazić się na niemiłe konsekwencje, takie jak kontrole skarbowe czy kary finansowe.

Aby ułatwić przedsiębiorcom prowadzenie działalności gospodarczej, home.pl wprowadził usługę samodzielnej księgowości online wFirma.pl. Dzięki intuicyjnej obsłudze, automatycznym rozwiązaniom oraz stałej współpracy serwisu z ekspertami z biura rachunkowego, wszystkie czynności fiskalne, których zazwyczaj obawiają się właściciele firm, są banalnie łatwe.

„Naszym celem jest oferowanie klientom kompleksowych rozwiązań, gwarantujących efektywne prowadzenie nowoczesnego biznesu. Dzięki wsparciu ze strony wFirma.pl, przedsiębiorcy korzystający z usług home.pl otrzymają nie tylko zaplecze technologiczne, umożliwiające funkcjonowanie firmy w Internecie, ale także narzędzia pozwalające na łatwe i skuteczne zarządzanie firmowymi finansami” – mówi Bartłomiej Danek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, home.pl.

Usługa księgowości online będzie dostępna dla klientów home.pl korzystających z wybranych usług hostingowych oraz sklepów internetowych Click Shop. W zależności do wykupionego pakietu, przedsiębiorcy otrzymają kupony rabatowe, umożliwiające uruchomienie i przetestowanie najbardziej rozbudowanego zestawu usług wFirma.pl „Fakturowanie i Księgowość” do 9 miesięcy za darmo.

W ramach pakietu przedsiębiorcy zyskają kompleksowy zestaw narzędzi fiskalnych online pozwalających na zdalny dostęp do danych oraz zarządzanie finansami firmy, bez względu na miejsce, w którym się znajdą.

Serwis umożliwia w łatwy sposób wystawianie wszystkich rodzajów faktur, w tym faktur eksportowych, walutowych czy obcojęzycznych. Ponadto, oferuje szereg funkcjonalności, takich jak:

  • monitorowanie wierzytelności i należności;
  • możliwość wysyłania automatycznych przypomnień o zaległych płatnościach;
  • rejestr kontrahentów i kontaktów;
  • rejestr towarów wraz ze stanem magazynowy;
  • ewidencja wyposażenia i środków trwałych;
  • automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych;
  • uniwersalne szablony dokumentów umożliwiające tworzenie umów, druków gwarancyjnych, zestawień, wezwań do zapłaty i wszelkich innych dokumentów na podstawie danych z faktur, kontrahenta czy firmy;
  • dostęp do danych oraz generowanie raportów finansowych.

W przypadku skomplikowanych spraw, przedsiębiorcy mogą skorzystać z merytorycznego wsparcia zespołu specjalistów z biura rachunkowego współpracującego z wFirma.pl.

Dodatkowe informacje na temat usług księgowości online można uzyskać na stronie: http://home.pl/dodatki/ksiegowosc.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu