Dorato na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet to kolejna doskonała okazja, aby świętować ją z Dorato i docenić wyjątkowość każdej kobiety. Zamiast tradycyjnych kwiatów i czekoladek, zaskocz kobietę ofiarując jej w prezencie jedno z trzech rodzajów wina musującego Dorato. Dzięki ponad dwudziestoletniej tradycji, jest ono gwarancją smaku i udanego prezentu.

Dorato to ceniona i bardzo popularna marka, od lat będąca niekwestionowanym liderem sprzedaży wśród kategorii win musujących. Cieszy się niezmiennym uznaniem wśród Polaków. Dorato to ekspert od świętowania, którego nie może zabraknąć również podczas Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet to szczególne święto, w którym każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowo, a każdy prawdziwy mężczyzna powinien zadbać o to, aby tak się stało. Marka Dorato chciałaby przekonać mężczyzn, że to święto to nie tylko czas czekoladek i czerwonych róż. Najbardziej znane i lubiane wino musujące Dorato od lat towarzyszy celebracji okazji, przy których można zrobić miłą niespodziankę drugiej osobie. Dzień Kobiet to właśnie idealny moment na kieliszek dobrego wina – mówi Tomasz Gasiński, Senior Brand Manager marki Dorato w spółce Ambra S.A.

Dorato powstaje z wyselekcjonowanych odmian winorośli. To wyborne słodkie wino musujące urzekające świeżym, delikatnie kwiatowym aromatem, charakterystycznym dla odmian szczepu Muscat, a także dobrze zharmonizowaną słodyczą. Dorato dostępne jest w trzech kolorach wina: białym, różowym oraz czerwonym.

Rekomendowana cena detaliczna Dorato 9,90 pln dla pojemności 0,75l.

Dystrybutor: Ambra S.A., ul. Puławska 336, 02-819 Warszawa

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu