ClickMeeting partnerem theMOVIE i edustudio

ClickMeeting, platforma do konferencji online, została partnerem theMOVIE i edustudio. Współpraca będzie dotyczyć m.in. wsparcia projektów w zakresie technologii związanych z transmisjami online.

ClickMeeting, zaawansowana platforma do konferencji online, nawiązała współpracę z theMOVIE oraz edustudio, markami oferującymi profesjonalne usługi video oraz indywidualne rozwiązania w zakresie outsourcingu programistycznego dla wsparcia marketingu internetowego oraz e-learningu.

Współpraca będzie dotyczyć wsparcia technologicznego ClickMeeting w zakresie projektów związanych z transmisjami online. Technologia ClickMeeting będzie wykorzystywana w ramach obsługi medialnej i telewizyjnej konferencji (w szczególności o tematyce edukacyjnej), webinarów, video szkoleń, platform e-learnignowych oraz transmisji online wydarzeń korporacyjnych (m.in. prezentacje wyników kwartalnych).

Poprzednim partnerem grupy Etendard w zakresie technologii związanych z transmisjami online była firma TransmisjeOnline.

“Połączenie realizacji video z transmisją wydarzeń online daje zupełnie nowe możliwości w zakresie poprawy komunikacji, wsparcia działań promocyjnych i  nowoczesnej edukacji. Dzięki współpracy theMOVIE oraz edustudio z ClickMeeting możemy odpowiedzieć na wszystkie potrzeby naszych Klientów, od zwiększenia zasięgu wydarzeń dzięki transmisjom online, przez ich archiwizację w formie wysokiej jakości video, po promocję w Internecie i  przygotowanie dodatkowych materiałów promocyjnych. Partnerstwo z ClickMeeting i ClickWebinar pozwoli również rozwinąć funkcjonalności oferowanych przez theMOVIE platform telewizyjnych i e-leraningowych” – mówi Agata Siłakiewicz, Marketing Manager w grupie Etendard.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu